środa, 04 grudzień 2019 11:41

Niedzielny mecz obejrzy komplet widzów. Już tylko miejsca stojące!

Niedzielny mecz obejrzy komplet widzów. Już tylko miejsca stojące!

Na cztery dni przed meczem z Aluronem Virtu CMC Zawiercie zakończyliśmy sprzedaż biletów na miejsca siedzące na to spotkanie. Mamy jednak dobrą wiadomość dla kibiców.

Mecz z Aluronem Virtu CMC można nazwać "meczem przyjaźni", bowiem kibice obu drużyn darzą się wyjątkową sympatią. Wielokrotnie wspólnie zasiadali w jednym sektorze i dopingowali drużyny. Z kolei do Bełchatowa zawiercianie przyjadą dużą grupą i zajmą aż dwa sektory hali Energia!

Również pozostali kibice chcą poczuć prawdziwą siatkarską atmosferę, ponieważ na kilka dni przed meczem wykupili wszystkie bilety na miejsca siedzące. Spóźnialskich jednak uspokajamy - w punktach stacjonarnych w Bełchatowie (oficjalny sklep w hali Energia oraz Wyspa PGE Skry w Galerii Olimpia) oraz w kasie przed meczem (niedziela, godz. 12.45) dostępne będą jeszcze wejściówki na miejsca stojące.

Kto nie da rady przyjechać do hali Energia - zapraszamy na transmisję w Polsacie Sport. Mecz rozpocznie się o godz. 14.45!

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.