poniedziałek, 21 październik 2019 12:08

Spotkanie medialne przed sezonem PlusLigi

Spotkanie medialne przed sezonem PlusLigi

W sobotę siatkarze PGE Skry Bełchatów wyjadą na pierwszy mecz PlusLigi. Przedstawicieli mediów zapraszamy na spotkanie prasowe przed zbliżającym się sezonem.

Zawodnicy oraz sztab bełchatowskiej drużyny będą do Państwa dyspozycji podczas IX Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry, który zaplanowano na piątek, 25 października w Galerii Olimpia (Kolejowa 6).

Dla dziennikarzy przewidzieliśmy specjalną strefę, w której po oficjalnej prezentacji zespołu (około godz. 20.30) będzie można porozmawiać z prezesami, trenerami i graczami PGE Skry. Będzie to ostatnia szansa na wywiady przed inauguracją PlusLigi.

Aby wejść do strefy dla mediów, niezbędna jest akredytacja. Proces już trwa w wirtualnym biurze prasowym PGE Skry w systemie Accredito.com i zakończy się w środę o godz. 12.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 510 456 432 lub adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.