poniedziałek, 15 lipiec 2019 12:27

"Gdzie ja, tam PGE Skra!" VIII (2)

"Gdzie ja, tam PGE Skra!" VIII (2)

Ale zrobiło się gorąco! Na naszą skrzynkę mailową dostaliśmy kolejne zgłoszenia na konkurs "Gdzie ja, tam PGE Skra!". Znów nadsyłacie zdjęcia z całego świata!

"Gdzie ja, tam PGE Skra!" to specjalny konkurs organizowany przez klub, dzięki któremu możecie pokazać, że również podczas wakacji jesteście ze swoją ukochaną drużyną - nawet w najdalszych zakątkach świata. Dostajemy zdjęcia z różnych miast, krajów, a nawet kontynentów. Nie inaczej było w minionym tygodniu - jak zwykle nie zawiedliście!

Tym razem dostaliśmy świetne ujęcia m.in. z gdańskiej stoczni, greckiego Zakynthos oraz znad włoskiego jeziora Albano. Oprócz słonecznej Gran Canarii, byliście również w Turcji oraz nad polskim morzem i... w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem, gdzie nasza reprezentacja przygotowuje się do najważniejszych turniejów w sezonie kadrowym.

Czekamy na Wasze kolejne zdjęcia z klubowymi gadżetami, które pokażą jak bardzo kochacie PGE Skrę. Możecie je wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem, gdzie fotka zostaa zrobiona. Nie zapominajcie jednak o wszystkich regulaminach - tylko wtedy Wasze zgłoszenie jest ważne!

Przypominamy, że nagrodą główną jest oryginalna meczowa koszulka PGE Skry z minionego sezonu, za drugie miejsce koszulka-replika, a za trzecie piłka z autografami naszych zawodników.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba spełnić warunki formalne opisane w regulaminie. W wiadomości, oprócz zdjęcia, prosimy zamieścić treść zgód oraz oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem, które znajdują się w paragrafie 3 regulaminu.

Brzmią one następująco:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacjii przeprowadzenia konkursu oraz udostępnienia informacji o wynikach konkursu, imienia
i miejscowości na stronie internetowej KPS Skra Bełchatów S.A. oraz w mediach społecznościowych Klubu. Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest KPS Skra Bełchatów S.A. z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 11. Posiadam wiedzę, że podanie moich danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych KPS Skra Bełchatów S.A. w zakresie otrzymywania informacji dotyczących nowych usług i akcji Organizatora.

3. Wyrażam zgodę na nieodpłatne używanie, wykorzystanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku w postaci fotografii przez KPS Skra Bełchatów S.A. z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 11 na potrzeby konkursu „Gdzie ja, tam i PGE Skra”. Niniejsza zgoda jest nieodpłatna, nie jest ograniczona ilościowo, czasowo ani terytorialnie.

4. Oświadczam, że zapoznałam(em) się i akceptuję wszystkie warunki przewidziane w regulaminie konkursu.

Wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone w naszym serwisie skra.pl. Konkurs będzie się odbywać w dwóch turach. Pierwsza odsłona potrwa do 31 lipca, do godz. 23.59, a druga - od 1 do 31 sierpnia.

Liczymy na to, że jak co roku, otrzymamy od Was dziesiątki znakomitych zdjęć. W dotychczasowych edycjach mieliśmy już ujęcia znad morza, z gór, z... dna basenu, ale również domowych podwórek, lotnisk i innych ciekawych miejsc. Liczy się Wasza kreatywność!

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

Sponsorem konkursu jest PGE Skra Bełchatów.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.