niedziela, 16 czerwiec 2019 15:54

Szalpuk: To był najtrudniejszy turniej

Szalpuk: To był najtrudniejszy turniej FIVB

Osobiście uważam, że to był najtrudniejszy ze wszystkich turniejów Ligi Narodów, bo wszystkie zespoły są nad nami - powiedział po wygranym meczu z Kanadą w irańskiej Urmii przyjmujący reprezentacji Polski i PGE Skry Bełchatów Artur Szalpuk.

Biało-czerwoni zakończyli udział w turnieju w Iranie z jednym zwycięstwem - z Kanadą 3:1. Wcześniej przegrali z Rosją 1:3 i Iranem 2:3.

- Na pewno coś w tym starciu z Iranem ruszyło w naszym zespole. Była szansa, by zwyciężyć, choć w pewnym momencie siedliśmy, a Irańczycy zagrali bardzo dobrze. Na pewno w starciu z Kanadą mieliśmy z kolei największą kontrolę nad meczem. Mogliśmy wziąć więcej zwycięstw w tym turnieju, ale skończyło się na jednym - mówił Szalpuk w wywiadzie dla telewizji Polsat Sport.

Siatkarz PGE Skry komplementował irańskich kibiców. - Świetnie się przy nich gra. Atmosfera na meczach była fantastyczna - powiedział.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.