poniedziałek, 15 kwiecień 2019 13:22

Michał Winiarski: Chcemy godnie pożegnać się z kibicami

Michał Winiarski: Chcemy godnie pożegnać się z kibicami

- Chcemy podziękować kibicom za ten ciężki sezon, najlepiej zwycięstwem - mówi Michał Winiarski, drugi trener PGE Skry Bełchatów. We wtorek zespół zmierzy się w drugim meczu o piąte miejsce z Cerradem Czarnymi Radom.

Jak ocenisz sobotni mecz w Radomiu?
- Było to spotkanie, w którym oba zespoły falowały swoją grą. Przede wszystkim czuć bylo atmosferę meczu o piąte miejsce i takie rozczarowanie naszym sezonem, a także być może Radomia, bo przecież Cerrad Czarni też mieli szanse być w finałowej czwórce. Boli nas to, że przegraliśmy w tie-breaku i w samej jego końcówce, bo przecież szanse na zwycięstwo mieliśmy. Końcówka sezonu jest dla nas ewidentnie bardzo trudna. We wtorek oczywiście zagramy jednak o zwycięstwo.

Cerrad Czarni zablokowali siatkarzy PGE Skry aż 20 razy. Z czego to wynikało?
- W dużej mierze z naszej słabej gry w ataku. Często nie trzymaliśmy kierunków, nie kończyliśmy piłek na pojedynczym bloku i w takich momentach ciężko jest o zwycięstwo.

We wtorek PGE Skra musi wygrać, jeśli wciąż chce walczyć o piąte miejsce w PlusLidze.
- Gramy ostatni mecz na naszym boisku i będziemy chcieli się pokazać z dobrej strony, a także pożegnać się z kibicami i zwycięstwem podziękować im za ten ciężki sezon.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.