czwartek, 14 marzec 2019 10:15

Kacper Piechocki: Na takie mecze się czeka

Kacper Piechocki: Na takie mecze się czeka

- Na takie mecze, jak czwartkowy, się czeka i zapomina i zmęczeniu, gdy już wychodzi się na boisko. Czekaliśmy na ten etap sezonu i wszyscy jesteśmy gotowi - mówi Kacper Piechocki, libero PGE Skry przed meczem Ligi Mistrzów z Zenitem Kazań.

W czwartek PGE Skra zagra z Zenitem Sankt Petersburg, czyli jednym z siatkarskich gigantów.
Kacper Piechocki: - Na pewno przyjechała do nas wielka drużyna, ale na tym etapie zostały już same najlepsze. Spodziewaliśmy się więc, że będziemy się mierzyć z kimś na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy na to gotowi, tym bardziej, że prawdopodobnie zagramy w pełnym składzie. Dlatego mam nadzieję, ze zaprezentujemy swoją najlepszą siatkówkę i wtedy wyni jest sprawą otwartą.

W poniedziałek PGE Skra rozegrała pięciosetowy bój z Treflem Gdańsk, a w czwartek mistrzów Polski znów czeka trudne zadanie. Fizycznie czujecie się dobrze?
- Na takie mecze, jak czwartkowy, się czeka i zapomina i zmęczeniu, gdy już wychodzi się na boisko. Czekaliśmy na ten etap sezonu i wszyscy jesteśmy gotowi na to, żeby być się o najwyższe cele.

W zasadzie pod większą presją jest Zenit, który musi wygrać, a PGE Skra może sprawić niespodziankę.
- Szanse są rozłożone po równi. Tutaj nie ma faworyta, więc nie czujemy presji. Fajnie byłoby jednak przejść do następnej rundy i zrobimy wszystko, żeby tak się stało.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.