środa, 20 luty 2019 23:43

Renee Teppan: Każdy mecz to teraz dla nas mały finał

Renee Teppan: Każdy mecz to teraz dla nas mały finał

- Rywale grają rewelacyjny sezon, a dodatkowo wygraliśmy w ich hali. Bardzo fajnie jest zrobić kolejny krok w przód - mówi Renee Teppan, atakujący PGE Skry po zwycięstwie z ONICO Warszawa 3:2.

Jak ocenisz ten dramatyczny mecz?
Renee Teppan: - To niesamowite uczucie. Przeżywamy miłe chwile, które jednocześnie są bolesne dla ONICO. Bardzo dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie. Totalnie dominowaliśmy na boisku w dwóch pierwszych setach. W trzecim trochę opadliśmy z sił, ale mieliśmy też szansę, żeby zakończyć ten mecz w trzech setach. Trochę nas to zabolało, że nie wygraliśmy i myślę, że to był też jeden z powodów, że przegraliśmy też czwartą partię. Wszystko jest jednak w naszych głowach i w naszych sercach. Reszta nie ma znaczenia. Pokazaliśmy, że potrafimy.

Taka wygrana na pewno pomoże też drużynie mentalnie.
- Zagraliśmy dobrze i to przeciwko tak silnej ekipie, jaką jest ONICO. Rywale grają rewelacyjny sezon, a dodatkowo wygraliśmy w ich hali. Bardzo fajnie jest zrobić kolejny krok w przód.

Trwa walka o play-offy...
- Każdy mecz to teraz dla nas mały finał, ale nie możemy się skupiać tylko na punktach, ale przede wszystkim na naszej grze. Musimy zrobić wszystko, żeby się dostać do szóstki i jestem pewny, że tak się stanie. Teraz czeka nas kolejny mecz, przeciwko Zawierciu i musimy go wygrać.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.