poniedziałek, 11 luty 2019 15:35

Ferie z PGE Skrą, czyli nowe twarze w szatni mistrzów Polski!

Ferie z PGE Skrą, czyli nowe twarze w szatni mistrzów Polski!

Rozpoczęły się Ferie z PGE Skrą, czyli specjalna akcja dla wybranej grupy dzieci, które nie tylko spotkają się z drużyną mistrzów Polski, ale również poznają pracę w klubie "od kuchni". Już pierwszy dzień przyniósł im wiele emocji!

Dzięki Feriom z PGE Skrą młodzi fani naszego klubu mają możliwość obejrzenia treningów mistrzów Polski, spotkania z drużyną, a także wzięcia udziału w specjalnych zajęciach sportowych. Cały projekt zwieńczy mecz bełchatowian z Cuprum Lubin, który uczestnicy Ferii będą mogli obejrzeć z trybun hali Energia.

W poniedziałek, czyli pierwszego dnia Ferii z PGE Skrą, grupę przywitał Patryk Czarnowski, czyli środkowy naszej drużyny. Uczestnicy byli zaskoczeni obecnością siatkarza, ale to był dopiero początek emocji. Dzieci mogły zobaczyć ścianę z wieloma zdobytymi przez PGE Skrę pucharami. Co ciekawe, młodzi kibice bez wahania poprawnie odpowiadali na pytania, ile bełchatowski klub ma na swoim koncie mistrzostw, a ile Pucharów Polski. Sami byliśmy zaskoczeni, że mają taką wiedzę!

Następnie feriowicze zobaczyli m.in. klubowe biura: gościli w gabinecie wiceprezesa Grzegorza Stawinogi, sekretariacie, dziale marketingu, a także pomieszczeniach Akademii PGE Skry oraz biura prasowego, gdzie mogli stanąć przy klubowej ściance, gdzie na co dzień nagrywamy wywiady z siatkarzami. Co ciekawe, wśród naszych gości znalazła się... reporterka, która przeprowadziła wywiad z dwiema uczestniczek.

Najbardziej młodym kibicom podobało się jednak w miejscu, gdzie dostęp ma naprawdę niewielu, czyli w szatni mistrzów Polski. Tym bardziej, że mieli okazję spotkać tam Milada Ebadipoura, który akurat skończył swoje zajęcia w siłowni. Oprócz tego, uczestnicy zobaczyli też pokój trenerów.

Nie obyło się też bez praktyki. Dominik Posmyk, kierownik pierwszej drużyny PGE Skry oraz statystyk juniorskiej ekipy przygotował specjalne zajęcia dla uczestników Ferii. Cieszymy się, że trening podobał się na tyle, że... nie starczyło czasu na więcej.

- Kolejny raz miałem przyjemność poprowadzić trening podczas akcji "Ferie z PGE Skrą" i kolejny przyniosło mi to wiele radości. Grupa była bardzo zaangażowana i co najważniejsze, wszystkie ćwiczenia wykonywali z uśmiechem i pełnym poświęceniem. Każda taka akcja umożliwia obserwację młodych ludzi kochających siatkówkę i tym sposobem jeden z uczestników zostanie w najbliższym czasie włączony do jednego z młodzieżowych zespołu EKS Skra - mówi Dominik Posmyk.

Po uzupełnieniu płynów "oficjalną wodą Polskiej Siatkówki", którą dostarczyła firma Jurajska, czyli jeden ze sponsorów PGE Skry, uczestnicy zasiedli w specjalnej sali VIP, gdzie spotkali się z Robertem Kaźmierczakiem, statystykiem naszego klubu oraz reprezentacji Polski. "Kaziu" nie tylko opowiadał o swojej pracy, w tym mistrzostwach świata, z których przywiózł już dwa złote medale czy igrzyskach olimpijskich, ale pokazał, jak analizuje mecze. Nie zabrakło też ciekawych oraz śmiesznych anegdotek.

Pierwszy dzień Ferii z PGE Skrą, którym bacznie przyglądała się kamera Skra.tv (materiał wkrótce) za nami. Przed uczestnikami sześć kolejnych pełnych siatkarskich emocji dni. Ale co czeka na naszych kibiców... na razie zachowamy w tajemnicy.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.