poniedziałek, 14 styczeń 2019 13:36

Bilety na turniej finałowy Pucharu Polski już dostępne

Bilety na turniej finałowy Pucharu Polski już dostępne

26 i 27 stycznia we Wrocławiu odbędzie się turniej finałowy siatkarskiego Pucharu Polski. W zawodach ma szansę zagrać również PGE Skra Bełchatów.

Na 23 stycznia PGE Skra ma zaplanowane spotkanie w ćwierćfinałowym meczu o Puchar Polski z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Jeśli bełchatowianie pokonają aktualnego lidera PlusLigi, awansują do turnieju finałowego, który odbędzie się 26 i 27 stycznia we Wrocławiu.

Organizatorzy rozpoczęli już sprzedaż biletów na mecze we wrocławskiej hali Orbita. Wejściówki dostępne są na portalu eBilet.pl. Za bilet na mecze półfinałowe (obowiązuje na oba sobotnie spotkania) trzeba zapłacić 29, 59 lub 89 złotych, w zależności od miejsca. Aby obejrzeć ścisłe finały, które zaplanowano na niedzielę, należy kupić bilety w cenach 39, 69 i 99 złotych.

Warto przypomnieć, że PGE Skra aż siedmiokrotnie zdobywała Puchar Polski, czyli wspólnie z Indykpolem AZS Olsztyn najwięcej razy w historii rozgrywek. ostatni raz bełchatowianie wznieśli to trofeum ku górze w 2016 roku pokonując w finale ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.