piątek, 11 styczeń 2019 14:34

Trefl Gdańsk i PGE Skra Bełchatów razem dla WOŚP

Trefl Gdańsk i PGE Skra Bełchatów razem dla WOŚP

Jeśli kochacie włoską kuchnię i chcecie wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji... gotowania z trenerami PGE Skry i Trefla Gdańsk, czyli Roberto Piazzą i Andreą Anastasim.

Hasło „PlusLiga jedna drużyna" nabrało w ostatnich dniach szczególnego znaczenia ze względu na ogromną mobilizację całego środowiska siatkarskiego w zbiórce środków na operację małego Bruna Kreboka – syna byłego trenera Chemika Police Kuby Kreboka oraz wnuka Wiktora Kreboka – dawniej szkoleniowca reprezentacji Polski. W zaledwie trzy dni prawie 20 tysięcy osób wpłaciło na leczenie ośmiomiesięcznego chłopca 700 000 zł. Trefl Gdańsk i PGE Skra łączą siły także dla tysięcy innych dzieci w Polsce, dla których w najbliższą niedzielę będzie grać Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Trenerzy złotych i brązowych medalistów PlusLigi, Włosi Roberto Piazza i Andrea Anastasi, zapraszają do wspólnego... gotowania! Aukcja ruszyła dziś i potrwa tydzień – do piątku 18 stycznia. Gotowanie odbędzie się z kolei już w sobotę 19 stycznia – dzień przed meczem Trefla z PGE Skrą w Gdańsku.

- Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dlatego bardzo się cieszymy, że możemy wesprzeć tę akcję. Jako Włosi – a jak wiadomo nasi rodacy lubią dobrze zjeść – zapraszamy Was do wylicytowania... wspólnego gotowania z nami w Hotelu Haffner! To będzie pierwszy raz, kiedy staniemy ramię w ramię w kuchni i potrzebujemy Waszej pomocy – mówią Andrea Anastasi i Roberto Piazza, dwaj wybitni włoscy trenerzy.

Wspólne gotowanie uda się przeprowadzić przy okazji najbliższego meczu Trefla Gdańsk z PGE Skrą Bełchatów. Brązowi medaliści PlusLigi podejmą mistrzów Polski w niedzielę, 20 stycznia, o godz. 14:45 w ERGO ARENIE. Bełchatowianie do Gdańska przyjadą już dzień wcześniej, więc w sobotę wieczorem – po treningach drużyn – trenerzy spotkają się ze zwycięzcą licytacji w sopockim Hotelu Haffner, gdzie najpierw razem przygotują kolację – oczywiście ze wsparciem hotelowych kucharzy – a następnie wspólnie usiądą do stołu. Co dokładnie będą przygotowywać szkoleniowcy wraz z osobą o wielkim sercu, która biorąc udział w gotowaniu, wesprze WOŚP? Na pewno będą to zdrowe ryby od partnera „gdańskich lwów" – firmy Royal Seafood – a dokładne menu na razie pozostaje tajemnicą. Aukcja ruszyła dziś, a zakończy się w piątek 18 stycznia. Licytować można TUTAJ.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze wspólne działanie charytatywne Trefla i PGE Skry. W sezonie 2016/2017, jeszcze przed meczem drużyn w ERGO ARENIE, kibice mogli licytować statuetkę MVP tego spotkania, choć oczywiście nie było wiadomo, kto wygra mecz. Środki z licytacji wędrowały wówczas do walczącej z rakiem Ani. Zwycięska okazała się wówczas PGE Skra, a najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został Bartosz Kurek. Statuetka MVP została jednak w Gdańsku, ponieważ to właśnie jedna z kibicek „gdańskich lwów" wylicytowała tę wyjątkową pamiątkę.

Zapraszamy do licytacji!

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.