środa, 09 styczeń 2019 11:33

PGE Skra w niedzielę zagra z WOŚP w Galerii Olimpia

PGE Skra w niedzielę zagra z WOŚP w Galerii Olimpia

13 stycznia odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie do gry włącza się również PGE Skra Bełchatów, a siatkarzy naszego klubu będziecie mogli spotkać w Galerii Olimpia.

Od godz. 13.30 swój panel podczas wielkiej imprezy będzie miała PGE Skra Bełchatów. W Galerii Olimpia spotkacie m.in. Kacpra Piechockiego i Kamila Droszyńskiego, a Karol Kłos... poprowadzi siatkarskie licytacje. W tym roku przekazaliśmy na WOŚP koszulkę JOMA, piłkę oraz kalendarz, a każdy z tych gadżetów jest wyjątkowo cenny, bowiem są na nim podpisy całej drużyny PGE Skry z tego sezonu. Szykujcie portfele, bo Karol ma wyjątkowy dar prowadzenia licytacji i trudno mu się oprzeć ;-)

Warto też dodać, że w Galerii Olimpia przez cały dzień będzie można zagrać z WOŚP i skorzystać z wyjątkowych atrakcji. Na bełchatowian czekają m.in. pokazy sztuk walki, pokazy ratownictwa medycznego, wystawa psów berneńskich, układanie kostki Rubika, rysowanie karykatur, występy wokalne, pokaz iluzji i wystawa aut sportowych. Z kolei na dużej scenie przed Galerią zagra wiele ciekawych zespołów, na czele z Bas Tajpan. O godz. 20 zaplanowane tradycyjne Światełko do Nieba.

Przypomnijmy, że w tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W ciągu 26. finałów WOŚP Orkiestra zebrała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 951 mln złotych.

Zapraszamy również do internetowych licytacji wyjazdu na mecz Ligi Mistrzów z zespołem PGE Skry Bełchatów, kolacji z Jakubem Kochanowskim oraz Kacprem Piechockim oraz złotego medalu za mistrzostwo Polski w sezonie 2017/2018. Cały dochód zostanie przeznaczony na cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej informacji na temat imprezy w Galerii Olimpia możesz znajdziesz TUTAJ.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.