czwartek, 08 listopad 2018 12:50

Piotr Orczyk: Mecz z Asseco Resovią mógł się podobać

Piotr Orczyk: Mecz z Asseco Resovią mógł się podobać

Piotr Orczyk po raz kolejny udowodnił, że może być ważnym ogniwem PGE Skry. Przyjmujący w wygranym meczu z Asseco Resovią (3:1) zmienił Milada Ebadipoura i pomógł drużynie w odniesieniu zwycięstwa w tym wyjątkowym spotkaniu.

Dałeś kolejną dobrą zmianę, tym razem za Milada Ebadipoura.
Piotr Orczyk: - Cieszę się, że trener dał mi szansę pokazania się na boisku. Starałem się dać z siebie wszystko i fajnie, że wynik jest dla nas korzystny, bo zwyciężyliśmy z Asseco Resovią we własnej hali. Ostatnio zanotowaliśmy dwie porażki, więc to cieszy tym bardziej i warto się skupić na całej drużynie i temu, że udało nam się przełamać.

I to przełamać w meczu z Asseco Resovią, które zawsze są prestiżowe.
- Tak, a moim zdaniem pozycja Asseco Resovii w tabeli nie jest do końca adekwatna. Wiadomo, że to zawsze będzie trudny rywal do pokonania. To w końcu Asseco Resovia, więc szykowaliśmy się na ciężkie spotkanie i takie też było. Nie było łatwo wygrać.

To był dobry mecz do oglądania dla kibiców.
- Spotkanie mogło się podobać fanom, bo było dużo dłuższych akcji, obron... Efektownych wymian nie zabrakło. Mecz pod względem atrakcyjności na pewno nie zawiódł kibiców, a naszych sympatyków również pod względem wyniku (śmiech).

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.