czwartek, 08 listopad 2018 08:48

Znamy termin inauguracji PGE Skry w Lidze Mistrzów

Znamy termin inauguracji PGE Skry w Lidze Mistrzów

W ubiegłym tygodniu w Budapeszcie rozlosowano grupy Ligi Mistrzów w sezonie 2018/2019. Znamy też termin i miejsce rozegrania pierwszego meczu PGE Skry Bełchatów w tych rozgrywkach.

Przypomnijmy, że mistrzowie Polski byli rozstawieni w losowaniu, więc zostali umieszczeni w pierwszym koszyku. Okazało się, że PGE Skra w fazie grupowej powalczy z Berlin Recycling Volleys (mistrz Niemiec), Greenyard Maaseik (mistrz Belgii) oraz Treflem Gdańsk (brązowy medalista mistrzostw Polski). Rozgrywki oficjalnie rozpoczną się 20 listopada.

- Jestem daleki od oceniania. W Lidze Mistrzów grają najlepsze zespoły w Europie i niezależnie od tego, kogo mamy w grupie, trzeba będzie bić się o punkty. Nikt nikomu nie da nic za darmo. Dla nas to kolejne wyzwanie i mam nadzieję, że do każdego meczu przystąpimy z pełną determinacją i motywacją oraz będziemy grać, jak zawsze, o zwycięstwo - mówi Mariusz Wlazły, kapitan PGE Skry.

W pierwszym meczu PGE Skra zagra w "derbach Polski" z Treflem Gdańsk. Wiadomo już, że mecz rozpocznie się 20 listopada (wtorek) o godz. 18 w hali Energia w Bełchatowie, gdzie zresztą mistrzowie Polski najprawdopodobniej rozegrają wszystkie mecze fazy grupowej.

Pozostałe dokładne terminy meczów Ligi Mistrzów nie są jeszcze znane. Sprzedaż biletów na inaugurację zawodów z udziałem PGE Skry rozpocznie się wkrótce, a szczegółowe informacje będzie można znaleźć na www.skra.pl. Akredytacja dla mediów będzie możliwa od przyszłego tygodnia.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.