czwartek, 11 październik 2018 08:48

Znamy dokładny terminarz meczów PGE Skry w KMŚ 2018

Znamy dokładny terminarz meczów PGE Skry w KMŚ 2018

Na przełomie listopada i grudnia PGE Skra Bełchatów zagra w Klubowych Mistrzostwach Świata. Znamy już pełny terminarz fazy grupowej.

Klubowe Mistrzostwa Świata to jedna z najbardziej prestiżowych imprez siatkarskich na świecie. Biorą w niej udział najlepsze ekipy z całego globu, które walczą o absolutną dominację wśród klubów. W tym roku ponownie w KMŚ zagra również PGE Skra, która jako mistrz Polski będzie gospodarzem turnieju.

Bełchatowianie swoje grupowe spotkania rozegrają w nowej hali w Radomiu. Trzeba przyznać, że losowanie nie było łaskawe dla mistrzów Polski, choć nieraz pokazali już, że potrafią wygrywać z mocnymi ekipami. Znamy już dokładny terminarz i godziny meczów z udziałem PGE Skry. Na inaugurację turnieju mistrzowie Polski zmierzą się z włoskim Cucine Lube Civitanova. To spotkanie zaplanowano na 26 listopada, na godz. 17.30.

Drugim meczem PGE Skry w Radomiu będzie pojedynek z rosyjskim Fakiełem Nowy Urengoj (27 listopada, godz. 20.30). Trzecim rywalem bełchatowian będzie Zenit Kazań, czyli obrońca tytułu Klubowych Mistrzostw Świata z poprzedniego roku. Ten mecz PGE Skra rozegra po dniu przerwy - 29 listopada o godz. 20.30. Jeśli bełchatowianie awansują do rundy finałowej, która odbędzie się w Częstochowie, kolejne mecze czekają ich 1 grudnia (półfinał) i 2 grudnia (finał lub mecz o trzecie miejsce).

Wciąż dostępne są bilety na poszczególne mecze PGE Skry podczas KMŚ, jak również specjalne karnety. Więcej informacji na stronie www.ebilet.pl.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.