środa, 10 październik 2018 12:41

Mistrzowie świata z PGE Skry odwiedzili młodych kibiców z Gminy Bełchatów

Mistrzowie świata z PGE Skry odwiedzili młodych kibiców z Gminy Bełchatów

To była świetna promocja siatkówki w Gminie Bełchatów. Pięciu mistrzów świata z PGE Skry odwiedziło młodych kibiców w miejscowości Kurnos Drugi, gdzie odbywają się również treningi Akademii Siatkówki PGE Skry.

Grzegorz Łomacz, Jakub Kochanowski, Artur Szalpuk, Robert Kaźmierczak i Tomasz Pieczko wspólnie z prezesem PGE Skry Konradem Piechockim pojechali na specjalne spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej. Nie zabrakło również uhonorowania naszych zawodników oraz przedstawicieli sztabu szkoleniowego przez wójta Gminy Bełchatów Kamila Ładziaka, który w zamian otrzymał koszulkę reprezentacji z podpisami zawodników.

Wreszcie przyszedł czas na pytania od młodych kibiców. Mistrzowie świata cierpliwie odpowiadali na wszystkie z nich. Dzieci dowiedziały się m.in. jak ciężko trzeba pracować, by osiągnąć sukces, czym zajmują się reprezentacyjni oraz klubowi fizjoterapeuta i scout, a także... który zawodnik najbardziej podoba się dziewczynom oraz co gracze robią w swoim wolnym czasie. Po spotkaniu kibice mogli zrobić sobie z mistrzami świata pamiątkowe zdjęcia oraz zebrać podpisy na klubowych gadżetach PGE Skry.

Warto także przypomnieć, że w Kurnosie Drugim odbywają się bezpłatne zajęcia Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów, które prowadzi trener Radosław Kolanek. To szkoleniowiec, który w minionym sezonie wywalczył ze swoją drużyną mistrzostwo Polski juniorów. Zapraszamy w poniedziałki i środy, od godz. 16. Więcej informacji udzieli trener pod numerem telefonu 500 254 893 lub osobiście na treningach. Zapraszamy!

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.