wtorek, 09 październik 2018 10:18

Mistrzowie świata dołączyli do PGE Skry

Mistrzowie świata dołączyli do PGE Skry

We wtorek zawodnicy PGE Skry Bełchatów wreszcie mogli ćwiczyć w komplecie. Do zespołu dołączyło czterech zawodników, którzy odpoczywali po siatkarskim mundialu, w tym trzech mistrzów świata.

Na porannym treningu w hali Energia byli już Jakub Kochanowski, Grzegorz Łomacz i Artur Szalpuk, czyli gracze, którzy z reprezentacją Polski wywalczyli mistrzostwo świata. Czwartym zawodnikiem, który dostał kilka dni wolnego po turnieju w Bułgarii i Włoszech, był Milan Katić. Serb również dołączył już do drużyny i rozpoczął przygotowania do nowego sezonu ligowego.

Cała czwórka została ciepło przywitana przez prezesa PGE Skry Konrada Piechockiego oraz wiceprezesa Grzegorza Stawinogę. Pozostali zawodnicy oraz sztab szkoleniowy z trenerem Roberto Piazzą na czele również nagrodzili naszych mistrzów świata brawami i składali gratulacje.

Teraz bełchatowianie będą przygotowywali się do poniedziałkowego meczu z Chemikiem Bydgoszcz w komplecie. Zespół będzie trenował na własnych obiektach, a na pierwsze ligowe spotkanie wyjedzie w niedzielę. Po podróży drużynę czeka również trening, a poniedziałkowy mecz rozpocznie się o godz. 18.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.