×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 5498.
środa, 29 sierpień 2018 15:16

Gdzie zagrają mistrzowie Polski w okresie przygotowawczym?

Gdzie zagrają mistrzowie Polski w okresie przygotowawczym?

Mistrzowie Polski rozpoczęli trzeci tydzień przygotowań. Po pierwszym etapie zajęć w hali i siłowni oraz treningów biegowych, wrzesień uzupełnią gry kontrolne. Pierwsza okazja do sprawdzenia formy za niespełna trzy tygodnie.

W połowie września PGE Skra wystąpi w turnieju w Gostycynie z udziałem Trefla Gdańsk, Chemika Bydgoszcz i niemieckiego Netzhoppers KW. Bełchatowianie w półfinale zmierzą się z brązowymi medalistami poprzedniego sezonu (14 września, godz. 17:00), drugiego dnia zawodów zagrają o pierwsze lub trzecie miejsce.

Tydzień później rywale będą już z europejskiej czołówki. 21 września Roberto Piazza zabierze swoich podopiecznych do Włoch, gdzie w Cuneo oprócz gospodarzy i PGE Skry, zaprezentuje się także dobrze znane naszym siatkarzom Chaumont VB 52. To właśnie Francuzi będą pierwszym przeciwnikiem bełchatowian.

29 września mistrzowie Polski we własnej hali zagrają podczas VIII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry z MKS Będzin. Więcej informacji TUTAJ

Ostatnim sprawdzianem formy będzie dla bełchatowian występ w IX Międzynarodowym Turnieju Charytatywnym Wielton Giganci Siatkówki, zaplanowanym na pierwszy weekend października. Do Wielunia oprócz PGE Skry przyjadą Jastrzębski Węgiel, VfB Friedrichshafen i Berlin Recycling Volleys.

Plan gier kontrolnych:

14-15 września: Turniej w Gostycynie z udziałem PGE Skry, Trefla Gdańsk, Chemika Bydgoszcz i Netzhoppers KW;
 
22-23 września: Turniej w Cuneo z udziałem m.in. PGE Skry, Cuneo i Chaumont VB;

29 września: Mecz towarzyski podczas VIII Mistrzowskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów z MKS Będzin;
 
6-7 października: IX Międzynarodowy Turniej Charytatywny Wielton Giganci Siatkówki w Wieluniu z udziałem PGE Skry, Jastrzębskiego Węgla, VFB Friedrishafen i Berlin Recycling Volleys.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.