piątek, 10 sierpień 2018 13:42

Trenerzy złotych juniorów chcą wychować następców mistrzów

Trenerzy złotych juniorów chcą wychować następców mistrzów

14 sierpnia, dwa dni przed pierwszym zespołem PGE Skry Bełchatów, swoje przygotowania rozpoczną nasi juniorzy. Podopieczni Radosława Kolanka w nadchodzącym sezonie wystąpią w II lidze oraz rozgrywkach juniorskich, w których bronić będą Mistrzostwa Województwa Łódzkiego i Mistrzostwa Polski.

- To jest zupełnie nowa grupa, którą muszę poznać i wdrożyć w swój sposób pracy. Dla większej części, to jak będziemy pracować, będzie nowością. Jak najszybciej będę chciał zbudować wartość drużyny. Będzie to młody zespół, ale tak jak w poprzednich latach, zrobię wszystko, aby ci chłopcy zdobyli jak najwięcej doświadczenia, pewności siebie i w najbliższej przyszłości mogli myśleć o walce o medale – mówi trener Radosław Kolanek.

- W naszej pracy nie będzie rewolucji, dalej będziemy pracować na tak samo wysokich obrotach i wysokiej jakości, z pasją i zaangażowaniem. Młodzi zawodnicy, jak co roku pod nieobecność kadrowiczów, będą mieć szanse treningu z pierwszym zespołem. To wielka wartość i bezcenne doświadczenie dla młodego zawodnika. Odnośnie planów sparingowych - jesteśmy w trakcie rozmów z potencjalnymi przeciwnikami – informuje asystent Dominik Posmyk.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.