środa, 08 sierpień 2018 14:38

Zapraszamy na wakacje z PGE Skrą!

Zapraszamy na wakacje z PGE Skrą!

Do 17 sierpnia wszystkie chętne dzieci od 10 do 16 lat mogą zgłaszać się na „Wakacje z PGE Skrą”. Program jest bogaty nie tylko w atrakcje sportowe.

To już druga edycja naszej wakacyjnej zabawy. W tym roku na uczestników również czekają treningi ze sztabem szkoleniowym, spotkania z siatkarzami PGE Skry oraz szereg innych atrakcji. Na zakończenie każdy z nich otrzyma pamiątkowy dyplom oraz klubowe gadżety.  

W premierowej edycji uczestniczyło 25 szczęśliwców. Poznali oni nie tylko siatkarzy, ale i pracowników oraz zobaczyli miejsca niedostępne dla fanów, jak np. gabinet naszych fizjoterapeutów. Nie mogło też zabraknąć wycieczki klubowym autokarem do Elektrowni Bełchatów, na którą udali się wspólnie z naszymi siatkarzami.

Zainteresowanych udziałem prosimy o przesłanie pracy w dowolnej formie (video, fotografia, rymowanka, opowiadanie, itp.), w której przekonają nasze jury, że to oni powinni spędzić wakacje z siatkarzami PGE Skry. Prace należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie wpisując „Wakacje z PGE Skrą”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 sierpnia 2018 roku. Prace zostaną ocenione przez komisję, która wybierze 20 najlepszych. Nazwiska młodych kibiców, którzy zakwalifikują się do „Wakacji z PGE Skrą” opublikujemy do 20 sierpnia na stronie internetowej www.skra.pl.

Druga edycja „Wakacji z PGE Skrą” odbędzie się w dniach 27-31 sierpnia 2018 roku w hali Energia oraz na terenie powiatu bełchatowskiego.

Klub nie zapewnia uczestnikom wyżywienia i noclegu. Zachęcamy do udziału i zapoznania się z Regulaminem, który znajduje się TUTAJ

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.