wtorek, 07 sierpień 2018 08:22

Gdzie ja, tam PGE Skra VII (4)

Gdzie ja, tam PGE Skra VII (4)

Za nami pierwszy tydzień drugiej tury konkursu "Gdzie ja, tam PGE Skra", w którym kolejni kibice przesłali nam swoje zdjęcia z wakacji. W tym czasie bełchatowski klub odwiedził Darłówko, Łebę, Jastrzębią Górę i niemiecki Ulm.

To już siódma edycja naszej zabawy, która w tym roku, z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości odbywa z połączonym motywem żółto-czarnych barw PGE Skry i biało-czerwonych Polski.

Spośród nadesłanych zdjęć wybierzemy trójkę zwycięzców – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych i oryginalnych fotografii. Dla kibiców, którzy najbardziej nas zaskoczą, przygotowaliśmy pamiątki naszego klubu. Aby wziąć udział w konkursie, należy na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przesłać zdjęcie z wakacji, które pokaże, że PGE Skra Bełchatów i reprezentacja Polski są z Wami również na urlopie, dodać krótki opis, gdzie zostało zrobione oraz spełnić warunki formalne - zamieścić treść zgód i oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem, które znajdują się w paragrafie 3 regulaminu dostępnego TUTAJ

Brzmią one następująco:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji i przeprowadzenia konkursu oraz udostępnienia informacji o wynikach konkursu, imienia i miejscowości na stronie internetowej PGE Skra Bełchatów S.A. oraz portalu społecznościowym Facebook. Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest PGE Skra Bełchatów S.A. z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 11. Posiadam wiedzę, że podanie moich danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.
2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych PGE Skra Bełchatów S.A. w zakresie otrzymywania informacji dotyczących nowych usług i akcji Organizatora.
3. Wyrażam zgodę na nieodpłatne używanie, wykorzystanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku w postaci fotografii przez PGE Skra Bełchatów S.A. z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 11 na potrzeby konkursu „Gdzie ja, tam PGE Skra”. Niniejsza zgoda jest nieodpłatna, nie jest ograniczona ilościowo, czasowo ani terytorialnie.   

Wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone w naszym serwisie skra.pl, a autor najciekawszego otrzyma od nas aparat, którym będzie mógł fotografować resztę swoich wakacji i mamy nadzieję - dalsze sukcesy PGE Skry. Dwie kolejne osoby zostaną nagrodzone koszulkami i piłkami z autografami naszej drużyny.

Konkurs trwa do 31 sierpnia.

A oto zdjęcia, które otrzymaliśmy:

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.