środa, 25 lipiec 2018 13:51

Siatkarze PGE Skry wybrali numery

Siatkarze PGE Skry wybrali numery

Wiadomo już, z jakimi numerami na strojach zagrają podczas nadchodzącego sezonu nowi siatkarze mistrza Polski.

Kamil Droszyński zagra z jedynką, Renee Teppan wybrał trójkę, a Jakub Kochanowski zdecydował się na siódemkę. Po roku do swojego poprzedniego numeru wróci Artur Szalpuk i od października ponownie zobaczymy go z dwunastką na koszulce, natomiast siedemnastkę po Nikolay’u Penchevie przejął Piotr Orczyk.

Ale to nie jedyne zmiany. Do swojego byłego numeru wraca Robert Milczarek, który tak jak w pierwszych latach swojej kariery w bełchatowskim klubie, wystąpi z dziesiątką na plecach. Pozostali siatkarze zagrają z numerami z poprzedniego sezonu.

Przypominamy, że siatkarze PGE Skry Bełchatów spotkają się na pierwszym treningu w hali Energia 16 sierpnia. Mistrzowie Polski ze względu na odbywające się od 10 do 30 września Mistrzostwa Świata we Włoszech i Bułgarii, rozpoczną okres przygotowawczy bez udziału kadrowiczów. W początkowym etapie treningów zabraknie także fizjoterapeuty Tomasza Pieczko i statystyka Roberta Kaźmierczaka, którzy znajdują się w sztabie reprezentacji Polski.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.