piątek, 20 lipiec 2018 08:53

Rywalizacja i dobra zabawa na boisku!

Rywalizacja i dobra zabawa na boisku!

4 turnieje, 141 drużyn i 549 uczestników. To liczby zawodów organizowanych przez Akademię Siatkówki PGE Skry Bełchatów w roku szkolnym 2017/2018.

Pierwszy turniej odbył się w ostatni weekend listopada. W rozrywkach „dwójek”, „trójek” i „czwórek” siatkarskich rywalizowali chłopcy i dziewczęta z Bełchatowa i okolic. Młodym siatkarzom przyglądał się trener PGE Skry II Bełchatów Radosław Kolanek oraz koordynator grup młodzieżowych EKS Skra – Artur Surgut. Podczas pierwszego dnia turnieju obecny był również kapitan PGE Skry Mariusz Wlazły. Niewiele później, bo już w grudniu, odbyły się kolejne zawody. W nich również młodzi adepci siatkówki mogli sprawdzić swoje umiejętności w styczniu. Niezwykle wyrównane pojedynki po kilku godzinach zmagań wyłoniły zwycięzców we wszystkich kategoriach.

W roku szkolnym 2017/2018 o jak najlepszy wynik rywalizowało 141 drużyn reprezentujących kilka kategorii wiekowych. Łącznie we wszystkich turniejach wzięło udział 549 członków Akademii. Poza drużynami z województwa łódzkiego, przyjeżdżały do nas zespoły reprezentujące województwo świętokrzyskie.

Oprócz zawodów, które odbywały się w Bełchatowie, uczniowie spotykali się w mniejszych turniejach. Młodzi siatkarze rywalizowali między innymi w Kamieńsku, Fałkowie czy Radoszycach.

Mamy nadzieję, że kolejne turnieje, już w nowym roku szkolnym, będą cieszyły się jeszcze większym zainteresowaniem!

Źródło: www.akademiaskry.pl

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.