poniedziałek, 09 lipiec 2018 22:27

PGE Skra Plaża Open już w sierpniu!

PGE Skra Plaża Open już w sierpniu!

Słońce, dobra zabawa i siatkówka plażowa w roli głównej! 4 sierpnia na boiskach przy Szkole Podstawowej Nr 12 w Bełchatowie odbędzie się turniej siatkówki plażowej „PGE Skra Plaża Open” w kategorii mężczyzn. Patronat honorowy objął Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.

Będzie to już druga edycja turnieju, który zeszłego lata cieszył się dużym zainteresowaniem zawodników z całej Polski. Obecni na nim byli również siatkarze i sztab szkoleniowy PGE Skry.

- Turniej w Bełchatowie wypadł bardzo fajnie. Dzięki grze na trzech boiskach całe zawody przebiegały bardzo sprawnie. Profesjonalna organizacja, najlepsza spośród wszystkich turniejów, które w tym roku odwiedziłem. Fantastyczne nagrody, jestem z nich bardzo zadowolony, zresztą żaden z zawodników nie wyszedł z pustymi rękoma. Serdecznie polecam wszystkim zjawić się w Bełchatowie za rok. Ja na pewno wpadnę – mówił zaraz po turnieju Kamil Chaber, którzy w parze z Krystianem Kaczmarkiem zajął drugie miejsce podczas ubiegłorocznej edycji.

Turniej „PGE Skra Plaża Open” zostanie rozegrany w jednej kategorii - drużyn męskich dwuosobowych, składających się z zawodników powyżej 16 roku życia. Zawody przewidziane są na 16 par, a o udziale w zawodach zadecyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są do 28 lipca. Wpisowe: 40 zł od pary turniejowej.

Turniej zostanie rozegrany systemem brazylijskim zgodnie z polską wersją „Oficjalnych Przepisów Gry w Siatkówkę Plażową 2013-2016” wydaną przez PZPS. Dla wszystkich uczestników turnieju przewidziane są upominki, a dla trzech najlepszych par puchary, medale i atrakcyjne nagrody.

Regulamin turnieju dostępny jest w załączniku.

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że:
I.    Administratorem Twoich danych osobowych jest Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A. z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 11.
II.    W sprawie ochrony swoich danych osobowych możesz skontaktować się z Osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; pod numerem telefonu +48 44 739 89 80; lub pisemnie na adres naszej siedziby wskazany powyżej.
III.    Cele i podstawy przetwarzania. Będziemy przetwarzać Twoje dane:
1.    w celu organizacji i przeprowadzenia Turnieju, na podstawie Twojej zgody. Zgoda jest dobrowolna, jednak niezbędna do organizacji i przeprowadzenia turneju;
2.    w celu marketingowo-promocyjnych, na podstawie Twojej zgody;
3.    w celach archiwalnych (dowodowych) będących realizacją naszego prawnie uzasadnionego interesu zabezpieczenia informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów;
4.    w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami będącego realizacją naszego prawnie uzasadnionego w tym interesu;

IV.    Prawo do sprzeciwu
1.    W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych, przetwarzanych w celu i na podstawie wskazanych powyżej. Przestaniemy przetwarzać Twoje dane w tych celach, chyba że będziemy w stanie wykazać, istnieją ważne, prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności lub Twoje dane będą nam niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
2.    W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celu marketingu bezpośredniego. Jeżeli skorzystasz z tego prawa – zaprzestaniemy przetwarzania danych w tym celu.
V.    Okres przechowywania danych.
Będziemy przechowywać Twoje dane przez okres przechowywania danych dla danego procesu zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa, w szczególności przepisami podatkowymi, Kodeksu cywilnego, Prawa autorskiego.
Dane przetwarzane na podstawie zgody będziemy przetwarzać do czasu wycofania zgody lub ich dezaktualizacji.
Dane przetwarzane dla potrzeb marketingu bezpośredniego będziemy przetwarzać do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu lub ich dezaktualizacji.
VI.    Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazywane:
a)    instytucjom określonym przez przepisy prawa;
b)    naszym podwykonawcom (podmiotom przetwarzającym) np. firmom księgowym, prawniczym, informatycznym, agencjom marketingowym.
VII.    Prawa osób, których dane dotyczą:
Zgodnie z RODO, przysługuje Ci prawo do:
a)    dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii
b)    sprostowania (poprawiania) swoich danych
c)    usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania
d)    przenoszenia danych  
e)    wniesienia skargi do organu nadzorczego
VIII.    Informacja o dobrowolności podania danych
Podanie danych jest niezbędne do realizacji turnieju.
IX.    Zautomatyzowane podejmowanie decyzji
Informujemy, że w procesie realizacji turnieju nie podejmujemy decyzji w sposób zautomatyzowany i Twoje dane nie są profilowane.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.