środa, 04 lipiec 2018 10:00

Siatkarze PGE Skry rozpoczną przygotowania 16 sierpnia

Siatkarze PGE Skry rozpoczną przygotowania 16 sierpnia

Znamy datę rozpoczęcia przygotowań zespołu PGE Skry do nowego sezonu. Bełchatowianie spotkają się na pierwszym treningu w hali Energia 16 sierpnia.

Mistrzowie Polski ze względu na odbywające się od 10 do 30 września Mistrzostwa Świata we Włoszech i Bułgarii, rozpoczną okres przygotowawczy bez udziału kadrowiczów. W początkowym etapie treningów zabraknie także fizjoterapeuty Tomasza Pieczko i statystyka Roberta Kaźmierczaka, którzy znajdują się w sztabie reprezentacji Polski.

- Nie znamy jeszcze dokładnej liczby zawodników, którzy wezmą udział w pierwszym treningu. Na początku sprawdzimy ich poziom, a później rozpoczniemy naszą pracę – mówi Roberto Piazza.

Powoli kształtuje się plan przedsezonowych gier PGE Skry. Potwierdzony jest już ostatni sprawdzian bełchatowian przed startem PlusLigi, którym będzie IX Międzynarodowy Turniej Charytatywny Wielton Giganci Siatkówki (5-7 października, Wieluń).

- W ubiegłym sezonie graliśmy w dwóch turniejach i dwóch meczach sparingowych. W tym okresie chciałbym, aby drużyna rozegrała więcej meczów. Przygotowujemy ich plan i mam nadzieję, że wkrótce przedstawimy listę sparingów – dodaje pierwszy trener, który także bacznie przygląda się formie kadrowiczów.
 
- Oczywiście oglądałem wiele meczów naszych siatkarzy w narodowych kadrach. Tak jak często podkreślałem, chcę być przygotowany, kiedy się spotkamy ze wszystkimi w Bełchatowie.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.