sobota, 30 czerwiec 2018 09:09

Gdzie ja, tam PGE Skra - edycja VII!

Gdzie ja, tam PGE Skra - edycja VII!

Wraz z początkiem wakacji rusza tak lubiany przez naszych kibiców konkurs "Gdzie ja, tam PGE Skra"! To już siódma edycja, która w tym roku, z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę odbędzie się z połączonym motywem PGE Skry i Polski.

Przez sześć edycji kibice zachwycali nas swoimi zdjęciami w żółto-czarnych barwach. W tegoroczne wakacje dodatkiem do nich będą elementy biało-czerwone. W końcu każdy kibic PGE Skry jest też fanem reprezentacji Polski i podczas letniego wypoczynku również powinien wyrazić swoją klubową oraz reprezentacyjną sympatię. Dlatego nie zapomnijcie spakować do torby koszulkę, szalika i gadżetów w żółto-czarnych i biało-czerwonych barwach! Wyślijcie nam swoje zdjęcie, na którym zobaczymy, że towarzyszą Wam także na wakacjach!

Spośród nadesłanych zdjęć wybierzemy trójkę zwycięzców – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych i oryginalnych fotografii. Dla kibiców, którzy najbardziej nas zaskoczą, przygotowaliśmy pamiątki naszego klubu!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przesłać zdjęcie z wakacji, które pokaże, że PGE Skra Bełchatów i reprezentacja Polski są z Wami również na urlopie, dodać krótki opis, gdzie zostało zrobione oraz spełnić warunki formalne opisane w regulaminie.

W mailu, oprócz zdjęcia, prosimy zamieścić treść zgód oraz oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem, które znajdują się w paragrafie 3 regulaminu.

Brzmią one następująco:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji i przeprowadzenia konkursu oraz udostępnienia informacji o wynikach konkursu, imienia i miejscowości na stronie internetowej PGE Skra Bełchatów S.A. oraz portalu społecznościowym Facebook. Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest PGE Skra Bełchatów S.A. z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 11. Posiadam wiedzę, że podanie moich danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.
2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych PGE Skra Bełchatów S.A. w zakresie otrzymywania informacji dotyczących nowych usług i akcji Organizatora.
3. Wyrażam zgodę na nieodpłatne używanie, wykorzystanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku w postaci fotografii przez PGE Skra Bełchatów S.A. z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 11 na potrzeby konkursu „Gdzie ja, tam PGE Skra”. Niniejsza zgoda jest nieodpłatna, nie jest ograniczona ilościowo, czasowo ani terytorialnie.   

Wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone w naszym serwisie skra.pl, a autor najciekawszego otrzyma od nas aparat, którym będzie mógł fotografować resztę swoich wakacji i mamy nadzieję - dalsze sukcesy PGE Skry. Dwie kolejne osoby zostaną nagrodzone koszulkami i piłkami z autografami naszej drużyny.
Konkurs będzie się odbywać w dwóch turach. Pierwsza odsłona potrwa do 31 lipca do godz. 23.59, druga - od 1 do 31 sierpnia.

To już siódma edycja naszej wakacyjnej zabawy, która z roku na rok cieszy się niesłabnącą popularnością. W zeszłorocznym konkursie otrzymaliśmy zdjęcia z trzech kontynentów, nadmorskich plaż, górskich szczytów, ale i domowych podwórek, a na każdym z nich PGE Skra odgrywała pierwszoplanową rolę. Wierzymy, że i w te wakacje naszym kibicom nie zabraknie pomysłów.

Regulamin konkursu znajduje się w załączniku pod artykułem.

Sponsorem konkursu jest PGE Skra Bełchatów.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.