środa, 13 czerwiec 2018 13:00

Czytano nas w USA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a nawet w Tajlandii

Czytano nas w USA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a nawet w Tajlandii

Od 1 lutego 2017 roku wszyscy sympatycy PGE Skry z całego świata uzyskają łatwy dostęp do informacji z życia naszej drużyny. Oficjalna strona internetowa w wersji anglojęzycznej to odpowiedź na globalne zainteresowanie naszym klubem na przestrzeni ostatniej dekady.

Raport uzyskanym za ostatni sezon (październik 2017 – maj 2018) pokazuje dużą popularność naszej strony wśród kibiców z zagranicy. Witrynę www.skra.pl/en odwiedziło aż 21 535 osób mieszkających poza granicami naszego kraju. Ich odsłony stanowiły 8% całości odwiedzin oficjalnego serwisu bełchatowskiego klubu! Przeważają kibice z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Iranu, Rosji, Włoch, Holandii, USA, Francji i Norwegii, ale czytano nas także w Japonii, Peru, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Brazylii, Korei Południowej, Argentynie czy Tajlandii! Łącznie naszą anglojęzyczną stronę odwiedzili kibice ze 125 krajów!
W następnym sezonie zagraniczni kibice PGE Skry także będą mogli liczyć na publikacje w języku angielskim. Mamy też nadzieję, że tą inicjatywą dotrzemy do jeszcze szerszej grupy naszych fanów.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.