×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 5498.
środa, 23 maj 2018 13:09

Bartek, dziękujemy!

Bartek, dziękujemy!

Po dwóch latach Bartosz Bednorz odchodzi z PGE Skry. Z bełchatowskim klubem zdobył mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski oraz Superpuchar Polski.

O ile pierwszy sezon spędzony w Bełchatowie nie ułożył się po jego myśli, to w drugim był jednym z liderów PGE Skry. Próbkę swoich możliwości pokazał już na progu sezonu, w wygranym meczu o Superpuchar Polski, za który otrzymał nagrodę MVP. Tę wysoką formę prezentował przez cały sezon. W zakończonych rozgrywkach PlusLigi był drugim najlepiej punktującym (397 pkt.), atakującym (319 pkt.) i serwującym (47 asów) zespołu PGE Skry. Znalazł się także w najlepszej szóstce PlusLigi. Dobrymi występami otworzył sobie drogę do reprezentacji Polski.

- To był dla mnie zupełnie inny sezon. Pierwszy był trudny, ale ja uważam, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Z każdego wyciągam wnioski i on też mnie czegoś nauczył. Ten zakończony był jednym z najlepszych sezonów w moim życiu, więc z jednej strony bardzo się cieszę, a z drugiej jest mi smutno, że to wszystko się kończy. Zdobyte Mistrzostwo Polski uważam za jeden z największych sukcesów w życiu. Będę bardzo mile wspominał wszystkich ludzi, których poznałem w tym klubie i kibiców, czułem się tu jak w domu. Po dwóch sezonach w tak mocnym zespole jak PGE Skra Bełchatów, z taką historią, aż łezka kręci się w oku – mówi Bednorz.

Bartek, dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.