poniedziałek, 14 maj 2018 16:16

Kacper Piechocki: Spełniło się moje marzenie z dzieciństwa

Kacper Piechocki: Spełniło się moje marzenie z dzieciństwa

Gdy PGE Skra zdobywała pierwsze Mistrzostwa Polski był jeszcze dzieckiem i witał wracających do Bełchatowa złotych bohaterów. Dziś sam jest jednym z nich. - Spełniło się moje marzenie z dzieciństwa. Zostać Mistrzem Polski, tym bardziej w klubie, który się kocha i w którym się wychowało, to coś nie do opisania - podkreśla Kacper Piechocki.

- Bardzo się cieszymy, że osiągnęliśmy ten sukces i zdobyliśmy to upragnione przez cały klub i kibiców złoto. Po czterech latach trofeum wróciło do Bełchatowa. Myślę, że zasłużenie. Kiedy przypominam sobie te wszystkie mecze i akcje, to wciąż są we mnie duże emocje - zaznacza libero PGE Skry, który dzięki udanym występom w tym sezonie, otrzymał powołanie od selekcjonera reprezentacji Polski Vitala Heynena. Na pierwsze zgrupowanie do Spały przyjeżdżał... dwukrotnie.

- Po badaniach kierownik poinformował mnie, że nie będę uczestniczyć w pierwszym zgrupowaniu i mam czekać na decyzję trenera. Następnego dnia byłem na obiedzie, kiedy zadzwonił do mnie trener z pytaniem, czy mogę przyjechać za godzinę na trening. Długo się nie zastanawiałem, wsiadłem w samochód i przyjechałem - informuje Kacper, który od czwartku uczestniczy w zgrupowaniu kadry w Spale.

- Trener jest szalony i treningi też tak wyglądają, jestem pozytywnie nastawiony i bardzo mi się to podoba. Nie wiem jak długo zostanę, ale cieszę się, że mam okazję zobaczyć, jak to wygląda od środka - komentuje libero PGE Skry, ale wszystkiego zdradzić nie może. - Przez zawodników został wymyślony regulamin, trener dodał dwa punkty od siebie. Nie będę zdradzać jakie, aby zostało to w środku grupy. Oczywiście wszyscy będziemy przestrzegać tych zasad.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.