poniedziałek, 16 kwiecień 2018 15:30

Trefl Gdańsk czy Jastrzębski Węgiel?

Trefl Gdańsk czy Jastrzębski Węgiel?

Trefl Gdańsk albo Jastrzębski Węgiel - zwycięzca tej pary ćwierćfinałowej będzie rywalem PGE Skry w półfinale PlusLigi. Pierwszy mecz odbędzie się 18 kwietnia w Jastrzębiu-Zdroju, rewanż w Gdańsku zaplanowano na 21 kwietnia. W przypadku remisu trzecie spotkanie odbędzie się dzień później.

Podczas gdy rywale będą walczyć w ćwierćfinale, bełchatowianie skoncentrują się na przygotowaniach do fazy play-off.

- Fakt, że omijamy ćwierćfinał jest dla nas dużą korzyścią. Dzięki temu mamy 10 dni na spokojne przygotowanie się do półfinału – mówi Grzegorz Łomacz.

Bezpośredni awans do półfinału ucieszył także sztab szkoleniowy.

- Od samego początku bardzo chcieliśmy zapewnić sobie drugie miejsce, dlatego tak ważny był dla nas ten tydzień spędzony w rozjazdach i mecz w Warszawie, który był kluczowy i który pozwolił nam już realnie myśleć o tym, że zajmiemy drugą pozycję. Trzy tygodnie poświeciliśmy na przygotowanie zespołu do play-offów. Pierwsze dwa były bardzo ciężkie, w tym są te 10 dni, które w pierwszej części pozwolą nam jeszcze mocniej potrenować, a później już skoncentrować się na świeżości i dobrej technicznej grze zespołu - informuje drugi trener Michał Winiarski.

Po meczu z ZAKSĄ siatkarze PGE Skry otrzymali dwa dni wolnego. Do zajęć wrócą we wtorek.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.