czwartek, 12 kwiecień 2018 12:48

Premiera książki pod patronatem PGE Skry

Premiera książki pod patronatem PGE Skry

11 kwietnia w Konstantynowie Łódzkim odbyła się premiera bajki dla dzieci autorstwa Marcina Młynarczyka pt.: "Klekusi i Klekusia przygody przy siatce", nad którą patronat objęła PGE Skra Bełchatów. Ponieważ jej główni bohaterowie - bociany, grają w siatkówkę, to i premiera musiała być zorganizowana w sportowym klimacie.

W spotkaniu uczestniczyli Wiceprezes Zarządu KPS Skra Bełchatów Grzegorz Stawinoga oraz siatkarze Mariusz Wlazły, Karol Kłos i Kacper Piechocki.

- Naprawdę się postarali, byli wspaniali. Dzieci były zachwycone. Sportowa formuła premiery bajki okazała się strzałem w 10. Wszyscy bardzo dobrze się bawili. Gra z chłopakami i autografy od nich na długo pozostaną w pamięci dzieci i dorosłych – mówi Młynarczyk. "Klekusi i Klekusia przygody przy siatce" to trzecia bajka dla dzieci jego autorstwa.

- Po napisaniu przygód Skoczusia (skok wzwyż), sportowych zmagań orłów (piłka nożna), przyszedł czas na siatkówkę, czyli siatkarskie przygody młodych bocianów, które nie poddają się po dotkliwych porażkach. Jak powiedział mistrz Yoda: "Największy nauczyciel to porażka właśnie". I taka dewiza towarzyszy naszym dzielnym bocianom w ich sportowym życiu – ujawnia motywy powstania książki.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.