piątek, 23 marzec 2018 18:32

Przedszkoliada ponownie w Bełchatowie!

Przedszkoliada ponownie w Bełchatowie!

Siatkarze EKS Skra Bełchatów Kamil Marzec i Michał Opyd, podobnie jak rok temu, drugi dzień wiosny spędzili w towarzystwie przedszkolaków. Nasi zawodnicy wzięli udział w „Przedszkoliada Tour” w hali Energia w Bełchatowie.

Ogólnopolski system rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl ma za zadanie zapewnić dzieciom rozrywkę i edukację ruchową. Głównym celem programu jest wytworzenie u przedszkolaków zainteresowania i potrzeby regularnej aktywności fizycznej. Sprzyja to przygotowaniu ogólnorozwojowemu dzieci, co procentuje w codziennym życiu, ale także przy uprawianiu sportu w późniejszym wieku.

Oprócz naszych zawodników w hali Energia pojawiły się najważniejsze dziś osoby, czyli przedszkolaki z czterech placówek: Akademii Przedszkolaka Jabłuszko (oddziały Lipowa i Nehrebeckiego), Gminnego Przedszkola w Domiechowicach (oddziały Niedyszyna i Kurnos Drugi), Baby Town i Akademia Uśmiechu (Filia Zelów, Czapliniecka i Reymonta).

W przeprowadzeniu imprezy, poza Instruktorami Przedszkoliada.pl i naszymi przedstawicielami, pomagali sportowcy z lokalnych klubów partnerskich, w tym: koszykarki MUKS Bełchatów, piłkarki ręczne MKS Piotrcovia, piłkarze PGE GKS Bełchatów i rugbiści Rugby Club Bełchatów.

Zawodnicy z Bełchatowa poprowadzili z przedszkolakami rozgrzewkę i pokazali kilka siatkarskich zagrań. Dzieci rywalizowały w różnych dyscyplinach sportowych i każda sprawiała im mnóstwo radości. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i drobne upominki.

Warto przypomnieć, że podczas meczów PGE Skry Bełchatów działa Aktywna Strefa Przedszkoliada.pl. Najmłodsi mogą poruszać się, pobawić i aktywnie pokibicować w towarzystwie czerwonego Kangura - ambasadora i maskotki Przedszkoliada.pl. Aktywna Strefa Przedszkoliada.pl ma na celu zapewnienie najmłodszym aktywnej formy spędzenia czasu podczas meczów PGE Skry.

Do zobaczenia za rok!

Galeria z wydarzenia dostępna na stronie www.eks.skra.pl

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.