wtorek, 13 marzec 2018 20:04

Kibice znowu dopiszą! W sprzedaży pozostały ostatnie bilety

Kibice znowu dopiszą! W sprzedaży pozostały ostatnie bilety

Ostatnie spotkanie bełchatowian w łódzkiej Atlas Arenie obejrzało 9 500 widzów. Ta frekwencja może zostać powtórzona, ponieważ środowy mecz PGE Skry również cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Ostatnie dostępne wejściówki będzie można zakupić jeszcze w dniu meczu.

Przypomnijmy, że ceny biletów normalnych rozpoczynają się już od 19 zł. To ostatnie miejsca w sektorach bocznych B, H, M oraz górne trybuny w sektorach C, D, G, N, O, S. Miejsca w dolnych i środkowych rzędach tych sektorów to wydatek jedynie 29 zł. Miejsca najbliżej boiska w sektorach, D, F, O i R kosztują 49 zł. W sprzedaży dostępny jest także sektor na płycie PG – tutaj za miejsce zapłacimy 59 zł. 

Atrakcyjna oferta została także przygotowana z myślą o dzieciach, studentach, emerytach i rencistach, którzy mogą zakupić wejściówki ulgowe w cenie 10, 15, 25 i 30 zł!

Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku i opiekuna dostępne są w łącznej cenie 10 zł. Fani, którzy cenią sobie kibicowanie w grupie także mogą liczyć na atrakcyjną ofertę i zakupić bilety w korzystnym Pakiecie Rodzinnym (2 + 1 gratis, a każdy następny bilet -50% taniej).

Kibice, którzy na pojedynek PGE Skry z Cucine Lube Civitanova nie mają jeszcze wejściówek, będą mogli je nabyć także w dniu meczu w salonach Empik, Media Markt, Saturn, Centrum Biletów Atlas Areny - czynnym w tym dniu wyjątkowo do godz. 18:00 oraz online na stronie eBilet.pl.

Kategorie cenowe:
•    Wejściówki w kilku kategoriach cenowych: 69, 59, 49, 29, 19 zł;
•    Możliwość zakupu biletów ulgowych w cenie 30, 25, 15, 10 zł (dotyczą sektorów za 59, 49, 29, 19 zł) - przysługują dzieciom, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom;
•    Pakiet Rodzinny (2 + 1 gratis, a każdy następny bilet -50% taniej, dla max. 5-osobowej rodziny);
•    Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku i opiekuna dostępne są w łącznej cenie 10 zł;

Punkty sprzedaży biletów:
•    Centrum Biletów Atlas Areny: 8:00 - 18:00; 
•    Salony Empik, Media Markt, Saturn;
•    Online za pośrednictwem eBilet.pl

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.