wtorek, 13 marzec 2018 13:29

Konferencja prasowa przed meczem PGE Skra - Cucine Lube Civitanova

Konferencja prasowa przed meczem PGE Skra - Cucine Lube Civitanova

W dniu dzisiejszym odbyła się konferencja prasowa przed meczem PGE Skry Bełchatów z Cucine Lube Civitanova. W spotkaniu wzięli udział: Dyrektor Biura Zarządu KPS Skra Bełchatów Nina Rechenek, trener Roberto Piazza, siatkarze Mariusz Wlazły i Grzegorz Łomacz oraz Prezes Miejskiej Areny Kultury i Sportu w Łodzi Krzysztof Maciaszczyk.

Krzysztof Maciaszczyk (Prezes Miejskiej Areny Kultury i Sportu w Łodzi): Przed nami jubileuszowy 30 mecz PGE Skry w Atlas Arenie. Podczas tych rozegranych spotkań halę odwiedziło 330 tys. kibiców, co daje średnią ponad 11 tys. na mecz. Współpraca z PGE Skrą jest przykładem wzorcowej współpracy z klubem. Życzę powodzenia w meczu.

Nina Rechenek (Dyrektor Biura Zarządu KPS Skra Bełchatów): Mogę potwierdzić słowa Prezesa. Ten 30 mecz, który odbędzie się jutro jest efektem naszej współpracy. Sprzedaż biletów cieszy się dużą popularnością, w punktach pozostały ostatnie sztuki, więc spodziewamy się kompletu widzów. Taka wielotysięczna publiczność jest dla nas bardzo ważna. Cieszymy się, że po raz kolejny siatkarskich emocji doświadczą także nasi sponsorzy.

Roberto Piazza (trener PGE Skry): Początek rywalizacji w Lidze Mistrzów nie był dla nas udany i niewielu wierzyło, że znajdziemy się w gronie najlepszych zespołów. Jesteśmy gotowi, choć mieliśmy problemy, m.in. z kontuzją Grzegorza Łomacza.

Mariusz Wlazły (kapitan PGE Skry): Mieliśmy trudny start, przegraliśmy dwa mecze, które postawiły nas w ciężkiej sytuacji. Cieszymy się, że wyszliśmy z grupy. W ostatnich latach spotykaliśmy się z tym zespołem, ale były to inne drużyny. Będziemy chcieli zaprezentować się jak najlepiej i postaramy się przeciwstawić Lube. Wiemy, że to mocny przeciwnik, ale gdy pojawi się szansa, będziemy chcieli ją wykorzystać. Jesteśmy inną drużyną niż w grudniu. Wiedzieliśmy, że pierwszy okres będzie dla nas trudny. Potrzebowaliśmy czasu. Teraz jesteśmy w innym miejscu. Może podczas naszego ostatniego spotkania z Lube nie graliśmy źle, ale nie zaprezentowaliśmy tego, co potrafimy i co gramy teraz. Jednak przeciwnik też jest w innym miejscu. Wtedy byli niezwyciężeni, teraz są podrażnieni, ale wciąż niebezpieczni. Mecze w europejskich pucharach rządzą się swoimi prawami. To dla nas wyróżnienie, że co roku rywalizujemy w Lidze Mistrzów. W tej fazie rozgrywek są najlepsze drużyny, ale nam to nie wystarcza i postaramy się wygrać kolejne mecze. Atlas Arena pomieści wielu wiernych kibiców, którzy są z nami na dobre i na złe, ale będą też osoby, które pojawią się po raz pierwszy. Przy takiej średniej widzów, to dla nas ogromna radość, że ludzie pamiętają o tych emocjach.

Grzegorz Łomacz (rozgrywający PGE Skry): Cieszę się, że mogę już trenować i pomagać drużynie na boisku. Była to dla mnie trudna sytuacja. Cieszę się, że gram w tak mocnym zespole jak PGE Skra i mam szansę rywalizacji z takim gigantem siatkówki jak Lube.

Kategorie cenowe:
•    Wejściówki w kilku kategoriach cenowych: 69, 59, 49, 29, 19 zł;
•    Możliwość zakupu biletów ulgowych w cenie 30, 25, 15, 10 zł (dotyczą sektorów za 59, 49, 29, 19 zł) - przysługują dzieciom, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom;
•    Pakiet Rodzinny (2 + 1 gratis, a każdy następny bilet -50% taniej, dla max. 5-osobowej rodziny);
•    Specjalna oferta dla rodzin wielodzietnych (szczegóły można uzyskać kontaktując się z klubem pod numerem telefonu 44 739 89 80);
•    Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku i opiekuna dostępne są w łącznej cenie 10 zł;

Punkty sprzedaży biletów:
•    Oficjalny Sklep PGE Skry w hali Energia: poniedziałek - piątek 8:00 - 15:00;
•    Wyspa PGE Skry w Galerii Olimpia: piątek 15:00 - 19:00, sobota, niedziela 10:00 - 18:00;
•    Centrum Biletów Atlas Areny: poniedziałki, czwartki: 10:00 – 18:00, wtorki, środy, piątki: 8:00 - 16:00; 
•    Salony Empik, Media Markt, Saturn;
•    Online za pośrednictwem eBilet.pl

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.