poniedziałek, 12 luty 2018 12:13

Gotowi na "dwie góry"

Gotowi na "dwie góry"

- To będzie ciężkie spotkanie, bardzo dla nas ważne. Trener powiedział, że każdy mecz jest teraz jak finał, bo straciliśmy punkty i potrzebujemy zwycięstwa, żeby dalej walczyć - mówi przed wtorkowym meczem z Lokomotiwem Nowosybirsk Karol Kłos. Jednym z atutów PGE Skry ma być hala Energia.

- Musimy zacząć zagrywać, bo z takim przeciwnikiem trzeba zagrać naprawdę dobry mecz, żeby wygrać. Nie ujmując nic Łodzi, bo jest tam wspaniała atmosfera i fajnie się tam gra, ale cieszę się się, że zagramy tutaj. Przez pryzmat całego sezonu prezentujemy tu bardzo dobrą zagrywkę i mam nadzieję, że w tym meczu, w którym nie mamy nic do stracenia, zaryzykujemy i będziemy dobre zagrywać - dodaje środkowy bełchatowskiego zespołu.

- To bardzo dobry zespół, który ma na środku "dwie góry". Mówiłem już kilka razy, że to kandydat do gry w Final Four. Możemy się z tej konfrontacji bardzo dużo nauczyć i zrobić progres w naszej grze. To faworyt, ale kiedy przyjedzie do naszej hali, wystąpi przed naszymi kibicami, kiedy będzie komplet, to możemy marzyć o zwycięstwie - komentuje Srećko Lisinac.

Wspomnani środkowi to Artem Smolyar (209 cm wzrostu, 360 w ataku, 340 w bloku) oraz Iliyas Kurkaev (208 cm wzrostu, 350 w ataku, 360 w bloku). W Nowosybirsku pierwszy z nich zdobył 13 punktów (10 atakiem przy 91 proc. skuteczności, 2 blokiem), drugi 10 (8 atakiem przy 100 proc. skuteczności, 2 blokiem). Ale i nasi środkowi przy Rosjanach nie powinni odczuwać kompleksów. W ostatnim meczu obaj rozegrali przeciwko olsztynianom świetne zawody, przekraczając razem granicę 40 punktów! Srećko Lisinac zdobył ich 24 (21 atakiem przy 81 proc. skuteczności, 3 blokiem, 1 zagrywką), a Karol Kłos 18 (13 atakiem przy 72 proc. skuteczności, 4 blokiem, 1 zagrywką). We wtorkowym meczu udział Smolyara nie jest jednak pewny, powieważ w ostatnich spotkaniach podstawowym środkowym Lokomotiwu był Mikhail Shcherbakov.

Która para środkowych będzie miała więcej powodów do zadowolenia, przekonamy się we wtorkowy wieczór.Kategorie cenowe:
ulgowe: 20, 25, 35 zł (przysługują dzieciom i młodzieży do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom za okazaniem stosownej legitymacji)
normalne: 25, 30, 40 zł.

Punkty sprzedaży biletów:
Oficjalny Sklep PGE Skry w hali Energia: poniedziałek - piątek 8:00 - 15:00;
Kasa biletowa w dniu meczu od godziny 16:30;  
Online: TUTAJ

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.