wtorek, 05 grudzień 2017 20:01

Debiutanci bez tremy!

Debiutanci bez tremy!

Szymon Romać i Milad Ebadipour to debiutanci w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Jeden i drugi przed środową inauguracją z Chaumont VB zapewniają, że o tremie nie ma mowy.

- Jestem debiutantem, ale czy to wywołuje we mnie specjalne emocje? Myślę, że nie. Gdybyśmy wyszli z grupy, byli o włos od Final Four to emocje pewnie, by się pojawiły nie tylko u mnie, ale i u reszty chłopaków. W grupie mamy bardzo wymagających rywali, ale z podobnymi rywalizujemy na krajowym „podwórku”. Czujemy się przygotowani i jesteśmy w stanie awansować do kolejnej rundy – zapewnia atakujący PGE Skry.

Podobnie uważa drugi z debiutantów Milad Ebadipour. - Czuję się bardzo dobrze i wiem, że stać nas na dobrą grę w tych rozgrywkach. Będziemy starać się pokazać naszą najlepszą siatkówkę. Mamy trudną grupę, ale inne drużyny także nie mają łatwo. Słyszałem o naszym pierwszym przeciwniku. Chaumont jest dobrym zespołem – ocenia przyjmujący bełchatowskiego zespołu.

Bilety dostępne online, w Oficjalnym Sklepie PGE Skry oraz przed meczem w kasie hali.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.