piątek, 27 październik 2017 17:03

Podróże to ich pasja

Podróże to ich pasja

Kolejne wzmocnienie zespołu PGE Skry. Do naszej drużyny dołączył nowy Partner Klubu - Biuro Podróży LEXAN. To najstarsze prywatne biuro turystyczne w Bełchatowie.

- Miło jest nam przedstawić kolejnego Partnera, który dołączył do nas wraz z nowym sezonem. To przedstawiciel branży turystycznej - Biuro Podróży LEXAN. Firma Pani Anny Łastowskiej działa na rynku bełchatowskim już od wielu lat. To bardzo miłe, że mogliśmy rozpocząć naszą współpracę - mówi Prezes KPS Skra Bełchatów Konrad Piechocki.

- Turystyka to nasza pasja, a możliwość współpracy z PGE Skrą Bełchatów to dla nas duże wyróżnienie - odpowiada Dyrektor Biura Anna Łastowska. - Już od 27 lat funkcjonujemy na lokalnym rynku i od zawsze sercem byliśmy z drużyną. Od kilku lat współpracujemy też z Klubem Kibica, aby mógł dopingować wspaniałych zawodników PGE Skry.

Jej zdaniem PGE Skra i Biuro Podróży LEXAN to idealne połączenie.

- Doświadczenie, tradycja, ale przede wszystkim profesjonalizm, wyniki i oczywiście marka. Teraz czas rozpocząć wspólnie nowy set – podjąć kolejne wyzwania - przekonuje.

Cechą charakterystyczną Biura Podróży LEXAN jest jakość oraz indywidualne podejście do każdego klienta - to podstawowa dewiza. - Zaufanie to najważniejsze przesłanie w naszej działalności i gwarancją spełniania marzeń naszych klientów - podkreśla Pani Anna.

A ci mogą wybierać z szerokiej oferty największych marek turystycznych, takich jak TUI, Neckermann, Itaka, Rainbow, Grecos oraz wielu innych sprawdzonych biur. Na przestrzeni 27 lat z podróży organizowanych przez LEXAN skorzystało już tysiące zadowolonych klientów. Warto zatem do nich dołączyć - zwłaszcza, że przygotowania do wakacji już się rozpoczęły. Oferta "Lato 2018" jest dostępna w sprzedaży (zaliczka od 5%).

Biuro Podróży LEXAN od wielu lat oprócz organizacji wczasów, wycieczek objazdowych, dalekich wypraw, czy eventów prowadzi także sprzedaż biletów lotniczych, promowych, autobusowych, ubezpieczeń oraz proponuje rezerwację hotelową i wynajem samochodów na całym świecie.

Więcej informacji na stronie www.lexan.pl

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.