poniedziałek, 11 wrzesień 2017 14:07

Kadrowicze zameldowali się w Bełchatowie

Kadrowicze zameldowali się w Bełchatowie

Kadrowicze występujący w LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 są już w Bełchatowie. Grzegorz Łomacz i Nikolay Penchev wznowili treningi jako pierwsi jeszcze w sobotę, dziś do zespołu PGE Skry dołączyli brązowi medaliści mistrzostw Europy – Srećko Lisinac i Milan Katić.

Po powrocie z pierwszych gier kontrolnych w Lubinie, piątek był dla bełchatowian dniem wolnym. Weekend upłynął jednak naszym siatkarzom pracowicie. W sobotę trenowali dwukrotnie, najpierw w siłowni, potem na sali. W niedzielę odbyli zajęcia popołudniowe.

- Nowe otoczenie, ale już teraz mogę powiedzieć, że bardzo mi się tutaj podoba – mówi Łomacz. – W sobotę wznowiliśmy treningi, po wakacjach czuję się dobrze zarówno fizycznie, jak i mentalnie. Brakowało mi już całego zespołu PGE Skry – dodaje Niko.

Wraz z początkiem nowego tygodnia zespół przygotowuje się w szerszym składzie. Kolejnym sprawdzianem będzie dla PGE Skry turniej Giganci Siatkówki. Bilety dostępne w kasie hali WOSiR w Wieluniu od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 20:00.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.