poniedziałek, 11 wrzesień 2017 09:32

Znamy godzinę rozpoczęcia spotkania o Superpuchar

Znamy godzinę rozpoczęcia spotkania o Superpuchar

Znana jest już godzina rozpoczęcia spotkania o Superpuchar pomiędzy PGE Skrą i ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Mecz zaplanowany na 23 września w bełchatowskiej hali Energia rozpocznie się o godz. 19:00. Pojedynek dwóch najlepszych ekip minionego sezonu PlusLigi będzie najważniejszym wydarzeniem pierwszego dnia VII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów.

– W swojej kolekcji mamy już takie trofeum, zdobyliśmy je dwukrotnie. Cieszymy się, że po trzech latach będziemy mogli powalczyć o kolejne. Postaramy się udanie zainaugurować nowy sezon – mówi kapitan PGE Skry i MVP pierwszego meczu o Superpuchar w 2012 roku, Mariusz Wlazły.

Drugiego dnia Zlotu doping fanów zastąpią dźwięki muzyczne. Na scenie bełchatowskiej Energii wystąpi przedstawiciel coraz bardziej popularnego nurtu muzycznego rock-polo – Sławomir.

To tylko część atrakcji przewidzianych dla kibiców podczas VII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów będącego częścią piątego Siatkarskiego Weekendu Mocy, organizowanego przez Miasto Bełchatów i PGE Skrę. Szczegółowy plan wydarzenia już niebawem.

Przypominamy, że podczas Zlotu zostanie uruchomiona ogólnodostępna sprzedaż karnetów. Będzie je można zakupić w kasie hali.

 


VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów został zorganizowany w ramach projektu unijnego „PGE Skra Bełchatów – sportową perłą województwa łódzkiego”. Działanie jest realizowane w ramach projektu "PGE Skra Bełchatów-sportową perłą województwa łódzkiego" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Osi priorytetowej III. Gospodarka, innowacyjność, przedsiębiorczość Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013. Działania III. 2. Podnoszenie innowacyjności i konkurencyjności  przedsiębiorstw, marketing i promocja produktów i „Marek” Regionalnych i Lokalnych.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.