poniedziałek, 04 wrzesień 2017 18:07

Kadra PGE Skry uzupełniona o pięciu siatkarzy młodzieżowego zespołu

Kadra PGE Skry uzupełniona o pięciu siatkarzy młodzieżowego zespołu

Oprócz czternastu nazwisk znanych już kibicom, do zespołu PGE Skry występującego w nadchodzącym sezonie PlusLigi, zostało zgłoszonych pięciu siatkarzy z naszego młodzieżowego zespołu, prowadzonego przez Radosława Kolanka. To Sebastian Adamczyk (rocznik 1999, środkowy), Wiktor Nowak (1999, rozgrywający), Antoni Piotrowski (1999, przyjmujący), Mikołaj Sawicki (1999, przyjmujący) i Hubert Węgrzyn (2000, środkowy).

- Rozmawiałem bezpośrednio z Radkiem, ponieważ on najlepiej zna swoich zawodników i zaufałem jego osądowi. Byłem zaskoczony, ponieważ bardzo dobrze sobie radzą. Mogą trenować z pierwszym zespołem bez żadnych problemów. Jestem z tego powodu zadowolony. Mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie ominą nas kontuzje, ale nie da się przewidzieć wszystkiego. W razie czego mam świadomość, że ci młodzi zawodnicy mogą dołączyć do nas w przyszłości. Jest dla mnie ogromną przyjemnością obserwować tych chłopaków, patrzeć jak dorastają siatkarsko i mam nadzieję, że będą robić takie postępy, jakie poczynili w ostatnim czasie - mówi trener Roberto Piazza.

Pierwsza szansa występu dla młodych siatkarzy pojawi się już podczas najbliższych gier kontrolnych podczas III Memoriału im. Jana Rutyńskiego. Do Lubina pojadą Sebastian Adamczyk, Antoni Piotrowski i Mikołaj Sawicki, a także Aleksander Antosiewicz.

Kadra PGE Skry Bełchatów zgłoszona na sezon 2017/2018 PlusLigi:

1. Srećko Lisinac
2. Mariusz Wlazły
3. Wiktor Nowak
4. Sebastian Adamczyk
5. Marcin Janusz
6. Karol Kłos
7. Bartosz Bednorz
8. Milan Katić
9. Patryk Czarnowski
10. Mikołaj Sawicki
11. Milad Ebadipour
12. Hubert Węgrzyn
13. Szymon Romać
14. Aleksandar Nedeljković
15. Grzegorz Łomacz
16. Kacper Piechocki
17. Nikolay Penchev
18. Robert Milczarek
19. Antoni Piotrowski

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.