czwartek, 16 luty 2017 13:24

Wrócili z Włoch i zaciskają zęby

Wrócili z Włoch i zaciskają zęby

Po pięciu dniach i pawie 4000 pokonanych kilometrów siatkarze PGE Skry wrócili do Bełchatowa. We własnej hali przez dwa najbliższe dni będą przygotowywać się do sobotniego meczu z Cuprum Lubin.

- Na pewno jesteśmy trochę zmęczeni. Ja to odczuwam, więc co dopiero zawodnicy. Mamy nad czym pracować, nie ma za dużo czasu. Ważna będzie mobilizacja. Trzeba zagryźć zęby – mówi statystyk PGE Skry, Robert Kaźmierczak.

W czwartkowym treningu wzięli udział wszyscy siatkarze PGE Skry.

- Z moim barkiem nie jest tak poważne, jak niektórzy sądzili. Jednak czeka mnie sporo pracy, by ból w końcu ustąpił. Ta praca trwa już od dwóch tygodni – przyznaje Artur Szalpuk. - Na razie trenuję na tej nowej-starej pozycji, zobaczymy jak długo to potrwa – dodaje Bartosz Kurek.  

Do drużyny dołączył też Michał Winiarski, który trenuje indywidualnie.

Bilety na mecz z Cuprum (sobota, godz. 14:45) można zakupić zarówno w naszych stacjonarnych punktach na „Wyspie PGE Skry” w Galerii Olimpia i Sklepie PGE Skry w hali Energia oraz online TUTAJ

Wejściówki w cenie 15 zł – ulgowe i 20, 25, 30 zł – normalne.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.