środa, 15 luty 2017 19:35

Kacper Piechocki: Wszyscy są potrzebni

Kacper Piechocki: Wszyscy są potrzebni

- Tak, jak mówiłem przed spotkaniem, nie jesteśmy drużyną gorszą. Myślę, że to pokazaliśmy i wynik mógł być zupełnie inny - podsumował rywalizację z Azimutem Modeną, Kacper Piechocki.

- Wszystko jest na dobrej drodze żebyśmy poprawili naszą grę. Mam nadzieję, że w następnych meczach pokażemy, że potrafimy grać dobrze i wygrywać. Mamy zawodników na najwyższym poziomie i wszyscy potrafimy grać w siatkówkę, ale musimy ciężko trenować, żeby zaprezentować to w meczach. Wspieramy się najlepiej, jak tylko możemy - przekonuje libero PGE Skry.

W spotkaniu z mistrzami Włoch Michała Winiarskiego raz jeszcze zastąpił Bartosz Kurek.

- Każdy na świecie wie, jaki potencjał ma Bartek, dlatego fajnie, że to wykorzystujemy. Jest też Nico, Artur Szalpuk i Bartek Bednorz. Wszyscy są potrzebni, trzeba ciężko pracować i zacząć wygrywać - zaznacza Kacper.

Teraz przed bełchatowianami trzy spotkania w PlusLidze: z Cuprum Lubin, Cerradem Czarnymi Radom i Jastrzębskim Węglem. Do rywalizacji w Lidze Mistrzów powrócą 1 marca. W ostatnim grupowym spotkaniu przeciwnikiem PGE Skry będzie SCM Universitatea Craiova. Spotkanie odbędzie się w hali Energia 1 marca o godz. 20:00. Wejściówki w cenie 20 zł – ulgowe i 30 zł – normalne, można nabyć online TUTAJ oraz w naszych stacjonarnych punktach, tj. w Sklepie PGE Skry w hali Energia i na „Wyspie PGE Skry” w Galerii Olimpia.

Jak już informowaliśmy, posiadacze karnetów na sezon 2016/2017, wejściówki mogą nabyć w promocyjnej cenie -50%. Za bilety na to spotkanie zapłacą jedynie 15 zł! Warunkiem nabycia wejściówek z rabatem jest okazanie karnetu. Promocja dotyczy jedynie naszych punktów w Bełchatowie. Klub nie gwarantuje, że będą to te same miejsca, na które obowiązuje karnet.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.