środa, 15 luty 2017 13:43

Srećko dziękuje i przeprasza

Srećko dziękuje i przeprasza

- Mieliśmy szansę, żeby odwrócić wynik, ale się nie udało. Jest nam smutno, bo mogliśmy wygrać, a znowu przegraliśmy 1:3 – mówi o porażce w Modenie, Srećko Lisinac.

- Ten wynik nie jest dla nas dobry, ale myślę, że dużo się z niego nauczymy. Jesteśmy na dobrej drodze, żeby grać lepiej, co w tym meczu pokazaliśmy. Musimy jednak zmniejszyć ilość błędów. Modena zagrała tak, jak się tego spodziewaliśmy. Wiedzieliśmy, że będą zagrywali bardzo mocno – podkreślił środkowy PGE Skry. O ile mistrzowie Włoch lepiej serwowali, to w ataku, bloku i w przyjęciu, zarysowała się przewaga bełchatowian. Statystyki można porównać TUTAJ  

W Modenie siatkarze PGE Skry mogli liczyć na doping klubu kibica.

- Bardzo im dziękuję, że przyjechali kibicować nam w tym ważnym meczu i przepraszam, że nie mogli zobaczyć tutaj naszej wygranej, i nie mogliśmy się wspólnie cieszyć – żałował Serb i ma nadzieję, że fanów PGE Skry nie zabraknie także w ostatnim grupowym pojedynku z SCM Universitatea Craiova. Spotkanie odbędzie się w hali Energia 1 marca o godz. 20:00. Wejściówki w cenie 20 zł – ulgowe i 30 zł – normalne, można nabyć online TUTAJ oraz w naszych stacjonarnych punktach, tj. w Sklepie PGE Skry w hali Energia i na „Wyspie PGE Skry” w Galerii Olimpia.

Jak już informowaliśmy, posiadacze karnetów na sezon 2016/2017, wejściówki mogą nabyć w promocyjnej cenie -50%. Za bilety na to spotkanie zapłacą jedynie 15 zł! Warunkiem nabycia wejściówek z rabatem jest okazanie karnetu. Promocja dotyczy jedynie naszych punktów w Bełchatowie. Klub nie gwarantuje, że będą to te same miejsca, na które obowiązuje karnet.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.