piątek, 27 maj 2016 13:39

Dziękujemy Marcel!

Dziękujemy Marcel!

Marcel Gromadowski nie jest już siatkarzem PGE Skry. Kontrakt atakującego obowiązujący do końca sezonu nie został przedłużony.

Mistrz Europy, mistrz świata juniorów i srebrny medalista Ligi Mistrzów opuszcza zespół żółto-czarnych bogatszy o brązowy krążek PlusLigi i zdobywca Pucharu Polski, w którym atakujący miał znaczny udział! To właśnie jego skuteczne wejście w rodzinnym Wrocławiu podczas meczu finałowego pozostanie w naszej pamięci na bardzo długo. Kiedy podstawowy atakujący Mariusz Wlazły musiał opuścić plac gry w końcówce tie-breaka, zastępujący go Marcel Gromadowski blokiem doprowadził do remisu 13:13, a później przepchnął piłkę w pojedynku z Benjaminem Toniuttim. PGE Skra miała pierwszą piłkę meczową i krajowy puchar po raz siódmy pojechał do Bełchatowa.

Równie udanie zastępował kapitana PGE Skry w trzech grudniowych meczach PlusLigi z ZAKSĄ, Cuprum i Politechniką, kiedy ten nie mógł wystąpić z powodu kontuzji. Zdobył w nich 47 punktów, a najlepiej spisał się w spotkaniu wyjazdowym w Lubinie. Zapisał na swoim koncie 22 „oczka” i odebrał nagrodę MVP.

- Dziękujemy Marcelowi za rok występów i życzymy powodzenia w dalszej karierze. Warto podkreślić, że pomógł nam w ważnych momentach i przyczynił się do zdobycia Pucharu Polski we Wrocławiu – zaznacza prezes Konrad Piechocki.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.