piątek, 03 lipiec 2015 18:10

PGE Skra z nagrodą Best Press Award

PGE Skra z nagrodą Best Press Award

Gala Europejskiej Konfederacja Piłki Siatkowej w Wiedniu była dla nas bardzo udana! Najpierw wyróżnienie od CEV dla najbardziej spektakularnego zawodnika otrzymał Mariusz Wlazły, a chwilę później nagrodę Best Press Award dla najlepszego biura prasowego otrzymała PGE Skra!

Na to wyróżnienie złożyła się ciężka praca wielu pracowników naszego klubu, którzy każdego dnia starają się zachowywać wysoki poziom kontaktu z mediami, zarówno bezpośredni, jak i pośredni.

Chcemy, by dziennikarze, a co za tym idzie i kibice, byli informowani o wszystkim, co dzieje się w naszym klubie, a jest to możliwe tylko wtedy, gdy komunikacja z naszej strony będzie przebiegała zgodnie z najwyższymi standardami.

Dlatego postawiliśmy na publikację codziennych komunikatów prasowych na naszej oficjalnej stronie i mediach społecznościowych (Facebook, Twitter oraz Instagram) oraz uruchomiliśmy klubową telewizję SkraTV, gdzie udostępniamy materiały video. Dziennikarze mogą też liczyć na mailowe komunikaty prasowe i biuletyny informacyjne w postaci bezpłatnych materiałów zdjęciowych, audio i video.

Bezpośrednią współpracę z mediami, zarówno polskimi jak i zagranicznymi, rozpoczynamy od profesjonalnego przebiegu procesu akredytacyjnego. W naszym klubie istnieje możliwość przyznania akredytacji na cały sezon, ale i poszczególne spotkania, a po zakończeniu meczów dziennikarze mogą liczyć na zorganizowane konferencje prasowe z udziałem trenera i kapitana zespołu PGE Skry.

Ale praca biura prasowego występującego w rozgrywkach PlusLigi i Ligi Mistrzów nie ogranicza się jedynie do pracy z mediami. To także współpraca z innymi biurami prasowymi oraz sztabami zespołów, z którymi rywalizuje PGE Skra. Staramy się, by drużyny przyjeżdżające do hali „Energia” i „Atlas Areny” posiadały komfort pracy, a dziennikarze pracowali w jak najlepszych warunkach. Media, a także przedstawiciele CEV, zawsze mogą liczyć na nasze programy meczowe, zawierające składy oraz statystyki po każdym secie oraz gadżety w żółto-czarnych barwach.

- Cieszymy się, że PGE Skra została doceniona jako marka i klub, który już od trzynastu sezonów nieprzerwanie rywalizuje w europejskich pucharach. W naszych działaniach bardzo dbamy o zachowanie profesjonalnej współpracy z mediami i kontakt z europejską federacją. Ta nagroda to efekt pracy wielu osób i od wielu lat, na czele z naszym oficerem prasowym. W imieniu Zarządu wszystkim serdecznie dziękuję – komentuje Konrad Piechocki, prezes PGE Skry.

- Każda nagroda sprawia wiele radości, zwłaszcza tak prestiżowa, ogłoszona podczas największej gali europejskiej siatkówki. Nasze biuro prasowe aż czterokrotnie było doceniane przez CEV, ale zawsze było wymieniane jako „runner up”, czyli laureat drugiego miejsca. Nagrodę zapewniła nam bezbłędna i błyskawicznie wykonywana praca w tym sezonie, ale wiele procedur wypracowaliśmy przez lata – mówi Żelisław Żyżyński, oficer prasowy PGE Skry.

- Biuro prasowe Skry w Lidze Mistrzów prowadzę od samego początku i wiem, że nie mogłoby ono tak funkcjonować, gdyby nie wsparcie wszystkich ludzi w Klubie. To nagroda dla nas wszystkich – dodaje.

Wyróżnienie Best Press Award  daje nam pewność, że praca, którą wykonujemy, spełnia swoje zadanie i daje nam siłę, by wykonywać ją na jeszcze wyższym poziomie.  

PGE Skra, więcej niż siatkówka, więcej niż pasja

Foto: CEV

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.