czwartek, 19 luty 2015 23:00

Conte i Uriarte na dłużej w PGE Skrze!

Conte i Uriarte na dłużej w PGE Skrze!

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla kibiców mistrza Polski. Facundo Conte i Nicolas Uriarte związali się z PGE Skrą na kolejne dwa lata!

Najpierw była radość z awansu, a po chwili... kolejne świetne wieści! Tuż po zwycięstwie w drugim secie z Cucine, który dał bełchatowianom przepustkę do kolejnej rundy Ligi Mistrzów, spiker poinformował wszystkich kibiców w Atlas Arenie, że Facundo Conte i Nicolas Uriarte zostają w drużynie mistrza Polski na kolejne dwa sezony.

Argentyńczycy dołączyli do PGE Skry przed sezonem 2013/2014. Obaj zawodnicy szybko stali się znaczącymi postaciami w drużynie. Dziś trudno sobie bez nich wyobrazić skład bełchatowian. Wielokrotnie podkreślali, że w Bełchatowie czują się jak w domu, a decyzją o przedłużeniu kontraktu tylko potwierdzili swoje słowa. Co na to kibice? Pokazali to po ogłoszeniu tej decyzji. Cała Atlas Arena eksplodowała z radości!

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.