poniedziałek, 22 wrzesień 2014 12:39

Srećko Lisinac rozpoczął treningi

Srećko Lisinac rozpoczął treningi

Serbski środkowy Srećko Lisinac rozpoczął treningi z mistrzem Polski. 22-latek jest pierwszym uczestnikiem mistrzostw świata w Polsce, który rozpoczął treningi do nowego sezonu z PGE Skrą.

- Cieszę się, że już tutaj jestem. Przyznam, że nie mogłem się już doczekać wspólnych treningów z nowymi kolegami. Wprawdzie wszystkich zawodników jeszcze nie ma, ale zapewne wkrótce do nas dołączą. To będzie naprawdę mocna drużyna - mówi serbski środkowy.

Reprezentacja Serbia na mistrzostwach świata zajęła 9 miejsce, ale Lisinac miło wspomina ten turniej. - Moje wrażenia są bardzo dobre. Pod względem organizacyjnym ta impreza była niesamowita. Podczas całych mistrzostw na trybunach pojawiały się tłumy kibiców. Polska zasłużyła na złoty medal. Cieszę się, że w PGE Skrze będę mógł trenować z najlepszymi siatkarzami na świecie - dodaje nowy nabytek mistrzów Polski.

Przez ostatnie dwa lata PGE Skra wypożyczała młodego środkowego reprezentacji Serbii. W sezonie 2012/2013 Lisinac reprezentował barwy AZS Częstochowa, a w kolejnym PGE Skra wypożyczyła go do Berlin Recycling Volleys, z którym zdobył mistrzostwo Niemiec.

 

 

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.