czwartek, 26 czerwiec 2014 16:21

Maćkowiak oficjalnie w Effectorze Kielce

Maćkowiak oficjalnie w Effectorze Kielce

Jędrzej Maćkowiak znalazł nowy klub. W przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy innej drużyny PlusLigi - Effectora Kielce.

Maćkowiak występował w Bełchatowie od początku swojej kariery. - Jak oceniam ten okres w Bełchatowie? Ciężko teraz wszystko zebrać razem i ocenić. Były lepsze i gorsze momenty, ale tych lepszych było zdecydowanie więcej niż gorszych. Miałem samych świetnych trenerów i kolegów z drużyny. Były sukcesy, ale także porażki. Choćby nie wiem co, Skra zawsze będzie w moim sercu. W końcu to macierzysty klub - mówi 21-letni zawodnik, który spędził w PGE Skrze aż 8 lat. Z nowym klubem podpisał trzyletni kontrakt. - W Skrze przy takiej rywalizacji nie miałbym szans na granie. W Kielcach ta szansa jest na pewno większa - dodaje były już zawodnik bełchatowian.

W ubiegłym sezonie Maćkowiak odniósł swój największy sukces w dotychczasowej karierze. Wraz z PGE Skrą zdobył mistrzostwo Polski.  Jak wspomina ten sukces, a także czym była dla niego gra w PGE Skrze Bełchatów można zobaczyć w materiale przygotowanym przez telewizję SKRA.TV TUTAJ

Jędrzej ma również spore dokonania w piłce plażowej. Dokładnie rok temu wystąpił w wielkim turnieju piłki siatkowej w Londynie. Zagrał tam w parze z jednym z zawodników Polonii Londyn, partnerskiego klubu bełchatowian.

Wychowankowi PGE Skry życzymy powodzenia i sukcesów w nowym zespole.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.