poniedziałek, 17 marzec 2014 19:33

Nowe gadżety dla kibiców PGE Skry!

Nowe gadżety dla kibiców PGE Skry!

Repliki koszulek, szaliki, kubki... W oficjalnym sklepie PGE Skry Bełchatów czekają już na fanów nowe gadżety. Jest w czym wybierać.

Wiadomo nie od dziś, że nie samymi meczami kibic żyje…

- Dokładnie. Kibic przychodzi na mecz, ale kibic ma też potrzebę posiadania rzeczy, które pokazują, że jest na dobre i na złe z PGE Skrą Bełchatów. Pokazują jego tożsamość i oddanie dla drużyny – mówi Tomasz Koprowski, dyrektor marketingu w PGE Skrze Bełchatów. - Cały czas poszerzamy gamę tych gadżetów. Patrzymy na rynek i co jest obecnie w modzie, a także na to czego potrzebują nasi kibice. W ostatnim czasie udało nam się wprowadzić kilka nowych pamiątek klubowych m.in. etui na telefon, piłkę w barwach PGE Skry, okazjonalne koszulki, dwa rodzaje nowych szalików, kubki oraz wiele innych rzeczy. Pokazujemy, że cały czas się rozwijamy i nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. W tym sezonie wprowadzimy jeszcze kilka produktów.

Łowców takich gadżetów z pewnością nie brakuje. Muszą mieć każdą nową rzecz z klubowym logo.

- Oczywiście. Jest różny profil kibica. Są kibice, którzy na bieżąco śledzą to co dzieję się w drużynie. I taki kibic potrzebuje mieć wszystko co pojawia się nowego. Drugi profil kibica to taki, który przychodzi na mecz w Bełchatowie i on potrzebuje atrybutów do kibicowania, czyli to co jest widoczne w wydarzeniach na żywo. Trzeci profil fana z którym mieliśmy ostatnio do czynienia to kibic na wyjeździe w nowym miejscu, gdzie pojawia się bełchatowska drużyna. Taki kibic potrzebuje pamiątek eventowych, czyli np. koszulek dedykowanych na Puchar Polski. Taka rzecz stanowi dla niego bardzo ważną pamiątkę z danego wydarzenia.

Kibice zgłaszają swoje propozycje?

- Jak najbardziej. Prowadzimy komunikację z kibicami za pośrednictwem Facebooka i Twittera. Zbliża się sezon letni i dużo propozycji jest pod tym kątem. Po konsultacjach z kibicami będziemy też chcieli wzbogacić naszą listę produktów jeśli chodzi o odzież. Mam tu na myśli kurtki, większość ilość koszulek polo i t-shirtów. Tego najbardziej potrzebują kiedy idzie wiosna i można je zaprezentować na ulicy.

Wracając do sugestii fanów, mają jakieś nietypowe pomysły?

- Czasami są to gadżety trudne do realizacji. Wiele pań proponuje stworzenie… bikini w barwach PGE Skry Bełchatów. Jest to trudne do realizacji, bo takie bikini powinno mieć logo i inne znaki identyfikacji wizualnej. Pojawia się zatem pytanie jakie będzie najlepsze miejsce na bikini, aby umieścić te znaki PGE Skry. Ale jest szansa, że takie gadżety pojawią się.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.