środa, 12 luty 2014 22:14

Zatorski: Miło, że mnie doceniono

Zatorski: Miło, że mnie doceniono

Zawodnik PGE Skry Bełchatów Paweł Zatorski po raz drugi z rzędu został wybrany najlepszym sportowcem powiatu bełchatowskiego w plebiscycie organizowanym przez redakcję BELsport.pl.

Wszyscy sportowcy, którzy byli na liście kandydatów pochodzą z Bełchatowa lub jego okolic. Zwycięstwo libero PGE Skry było bezdyskusyjne. Paweł zgromadził ponad 1,5 tys. głosów, co stanowiło blisko 30 procent wszystkich głosów.

 Jest mi bardzo miło i fajnie jest wiedzieć, ze kibice doceniają wysiłek jaki wkładam, by promować nasz region przez to co robię na co dzień. Mam nadzieję, że z każdym kolejnym meczem tylko utwierdzę wszystkich, którzy głosowali, że nie mylili się dokonując swojego wyboru w tym plebiscycie. Pokażę, że w bełchatowianach drzemią duże umiejętności sportowe i wola walki – powiedział bohater plebiscytu.

Drugie miejsce w głosowaniu internautów zajął biegacz Henryk Kępiński. Na trzecim uplasowała się Weronika Jankiewicz, przedstawicielka kolarstwa. Na liście kandydatów było w sumie 25 sportowców. Wśród nich m.in. Kacper Piechocki, wypożyczony z PGE Skry do AZS Częstochowa.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.