wtorek, 09 lipiec 2013 08:53

PGE Skra sportową perłą województwa

PGE Skra sportową perłą województwa

„PGE Skra Bełchatów sportową perłą województwa łódzkiego” – taką nazwę nosi program, który realizować będzie bełchatowski klub. Działania Skry zostały wsparte kwotą blisko 800 tysięcy złotych z funduszy Unii Europejskiej!

– Celem nadrzędnym projektu jest wzmocnienie atrakcyjności sportowej i rozpoznawalności regionu bełchatowskiego oraz województwa łódzkiego poprzez wykreowanie marki kojarzącej się jednoznacznie z regionem, miastem oraz województwem, a także tworzenie pozytywnego wizerunku PGE Skry Bełchatów, jako jednego z najważniejszych punktów na siatkarskiej mapie Polski i Europy pobudzającego do rozwoju turystyki sportowej w regionie – mówi Konrad Piechocki, prezes Skry.

W czasie projektu organizowane będą akcje promocyjne, edukacyjne i branżowe podejmowane na terenie województwa łódzkiego, Polski a także Europy. Zorganizowane w ramach projektu wydarzenia związane z kreowaniem marki PGE Skry dopełnią inicjatywy społeczne, kulturalne, sportowe i artystyczne sprzyjające ożywieniu gospodarki lokalnej i wzmacnianiu przedsiębiorczości, a także promocji regionu. W ramach projektu będziemy promować nie tylko klub i województwo łódzkie, ale również samą siatkówkę, czy zdrowy tryb życia i zasady fair play.

– Hasło województwa łódzkiego, czyli „Łódzkie nabiera prędkości”, idealnie pasuje do PGE Skry, która od wielu lat jest jedną z wizytówek regionu. Od tego sezonu nasi siatkarze grają z herbem województwa na strojach. Wspieramy także wiele inicjatyw promujących sport wśród dzieci – dodaje Piechocki.

Dzięki prestiżowym działaniom do tej pory podejmowanym przez Skrę Bełchatów –  choćby trzykrotną organizację turnieju finałowego Ligi Mistrzów – wzrosła ranga regionu. Dzięki otrzymanej w ubiegłym roku nagrodzie Sportowej Marki Roku oraz Nagrodzie Biznesu Sportowego DEMES w kategorii „organizacja sportowa”, Skra Bełchatów zaczyna funkcjonować w opinii publicznej jako dobra praktyka organizacyjna  i marketingowa.

Już niebawem poinformujemy o szczegółach projektu. Atrakcji z pewnością jednak nie zabraknie!

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.